لوازم دوچرخه چی بخریم؟
لوازم دوچرخه چی بخریم؟

لوازم دوچرخه چی بخریم؟

لوازم دوچرخه چی بخریم؟

برای دوچرخه سواران مسیر دوچرخه سواری فرقی نمیکند اگر لوازم دوچرخه مناسب و با کیفیت همراه خود داشته باشند . دوچرخه سوار برای آنکه تجربه‌ای شیرین و لذت‌بخش از سواری خود داشته باشد علاوه بر دوچرخه مناسب شما حتما لوازم جانبی دوچرخه را هم نیاز خواهید داشت. به همین دلیل خرید لوازم جانبی دوچرخه یکی از جذابیت‌ها در دنیای رنگارنگ این ورزش است.


ما در سایت کافه ورزش انواع مختلف لوازم دوچرخه سواری از برند شناخته شده ی تاپیک را با تنوع بی نظیر موجود داریم که شما می توانید با بررسی موارد مورد نیاز را انتخاب کنید .


انواع لوازم برای دوچرخه سواری می توان به کلاه، چراغ دوچرخه، دستکش دوچرخه، انواع آچار دوچرخه و ... اشاره کرد .


مطمئنا، Topeak یک نام تجاری شناخته شده است که طیف گسترده ای از لوازم جانبی دوچرخه را با کیفیت بالا ارائه می دهد. در اینجا برخی از بهترین لوازم دوچرخه تاپیک وجود دارد که ممکن است برای شما مفید باشد :


تایرلور دوچرخه از نوع فلزی و برند تاپیک مدل Super Steel برای جدا کردن لاستیک ها استفاده می شود. این آچار دوچرخه با داشتن پد پلاستیکی از خراشیده شدن طوقه دوچرخه جلوگیری و با توجه به دسته بلندی که دارد، استفاده از این وسیله را آسان تر می کند.


پایه قمقمه دوچرخه از جنس فلز و پلاسنیک برند تاپیک مدل TMD06B محصولی کاربردی و یکی از لوازم جانبی دوچرخه است. این کالا تولید شده توسط برند تاپیک می باشد. از جنس پلاستیک فشرده و آلومینیوم ساخته شده که قابلیت تنظیم ارتفاع برای بطری های 1 تا 1.5 لیتر را دارد و همچنین دارای لاستیک تسمه ای برای نگهداری بهتر قمقمه دوچرخه می باشد.


چراغ جلو دوچرخه برند تاپیک مدل HEADLUX 150 AA : این چراغ ضد باران و گرد خاک است. جنس محفظه لامپ از پلیمر ذوب شده تزریقی و قابل نصب روی فرمان دوچرخه، کرپی فرمان و کلاه دوچرخه سواری می باشد .همچنین دارای 3 حالت روشنایی و قابلیت هشدار ضعیف شدن باتری نیز می باشد .


پک کامل بست دوربین مخصوص دوچرخه مدل TC3010 : خیلی از دوچرخه سواران دوست دارند در هنگام رکاب زدن از محیط اطراف خود فیلم بگیرند و لحظات خوش زندگی خود را در قالب عکس و ویدئو ذخیره کنند. این امر با توجه به اینکه دست ها درگیر فرمان است میسر نیست، شرکت تاپیک با تولید پک کامل بست دوربین، این مشکل را هم برای دوچرخه سواران و هم علاقه مندان به دیدن لحظه های مهیج دوچرخه سواری حل کرد.


فاصله انداز مخصوص اره دوچرخه تاپیک مدل TPS-SP26: با استفاده از این ابزار میتوانید برش بسیار دقیق با اره های کربن تاپیک داشته باشید و بدون خطا و البته با سرعت بیشتر از ارّه استفاده کنید. جنس این کالا از فولاد آب دیده می باشد .


چراغ خطر دوچرخه تاپیک مدل TMS047: این چراغ دارای یک لامپ LED قرمز اصلی است . همچنین در کنار آن نیز 4 LED دیگر که از رنگ های قرمز و زرد تشکیل شده نیز وجود دارند و تا زاویه 280 درجه پشت سر دوچرخه سوار را پوشش میدهد . قابل نصب بر روی میله زین و کیف های مخصوص تاپیک، طبق استاندارد IPX6 این کالا یک چراغ ضدآب دوچرخه نیز هست و در برابر نفوذ آب زمان باران مقاوم است. همچنین در برابر گرد و خاک نیز مقاوم است.

اینها تنها تعدادی از بهترین لوازم جانبی دوچرخه تاپیک هستند که در دسترس هستند. بسته به نیازها و ترجیحات خاص شما، بسیاری از لوازم جانبی دیگر تاپیک وجود دارد که ممکن است برای شما مفید باشد.

نظرات

ارسال نظر