لزوم داشتن باربند ماشین
لزوم داشتن باربند ماشین

لزوم داشتن باربند ماشین

لزوم داشتن باربند ماشین

یکی از دغدغه‌های بیشتر دوچرخه‌سواران یافتن محلی مناسب برای دوچرخه‌سواری است که در این صورت ممکن است شاید این برایتان مقدور نباشد که تمام مسیری را که قرار است به آنجا بروید را دوچرخه سواری کنید یا اینکه آن مکان در نزدیکی شما نباشد که در اینصورت بهتر است دوچرخه را تا محل مور نظر حمل کنید . 


حمل دوچرخه به کمک باربند یک راهکار هوشمندانه است و از مهمترین نیازهای دوچرخه سوار می باشد که نه تنها از نظر هزینه ای به صرفه است بلکه هیچ آسیبی به بدنه ماشین و همچین خود دوچرخه وارد نمیکند و فضای داخل ماشین نیز گرفته  نخواهد شد . در واقع باربند دوچرخه یکی از لوازم جانبی دوچرخه برای حمل آن است.


برای خرید باربند دوچرخه در ابتدا لازم است با  انواع باربند های حمل دوچرخه آشنا شوید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین باربند را متناسب با شرایط و نحوه کاربری تان انتخاب نماید.


باربندهای دوچرخه توسط شرکت‌های مختلفی تولید می‌شوند و انواع مختلفی دارند که برای انواع ماشین قابل استفاده می باشند.


 برند منابو یکی از شناخته شده‌ترین و محبوب‌ترین برندهای اروپایی در تولید تجهیزات جانبی اتومبیل برای حمل دوچرخه (باربند دوچرخه)، باربند اسکی و بار سفر و متعلقات جانبی آن در ایتالیا می باشد که از سال 1972 میلادی آغاز به کار کرده. باربند های منابو در طرح ها و شکل های مختلفی می باشد که هر کدام کارایی خودش را دارد.


به طور مثال باربند دوچرخه عقب ماشین برند منابو stand up 2  به عقب ماشین های شاسی متصل می شود که وزن سبکی دارد و برای همزمان دو دوچرخه مناسب است .


باربند میسترال 3 دوچرخه منابو باربند مناسب ماشین هاچ بک است و به سادگی روی این اتومبیل نصب می شود و  میسترال با وزن تنها 4 کیلوگرم، قابلیت حمل سه دوچرخه 15 کیلویی را به صورت همزمان دارد.


مدل پرو تور (Pro Tour) باربند سقفی ماشین می باشد که مخصوص دوچرخه های حرفه ای بوده و استقرار دوچرخه روی پرو تور به صورت مستقیم و بدون واسطه ابزار اضافی است.


برای اینکه  با خیال راحت دوچرخه ی خود را در مسیر حمل کنید بهتر است از باربند های شناخته شده که می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید ، تهیه کنید . 

نظرات

ارسال نظر