کمپینگ با دوچرخه برقی

کمپینگ با دوچرخه برقی

سفر یکی از محبوب‌ترین علایق در بین مردم می باشد. روزانه افراد زیادی در سراسر جهان به سفر به نقاط مورد علاقه خود می‌پردازند. یکی از انواع هیجان‌انگیز و سالم مسافرت را می‌توان سفر با دوچرخه دانست. این نوع از سفر به دلیل ماهیت متفاوت خود صورتی جذاب و ماجراجویانه دارد. سفر با دوچرخه تجربه‌ای ماندگار و خاطره‌انگیز است.

خرید عینک دوچرخه

خرید عینک دوچرخه

دوچرخه سواری یک ورزش تفریحی لذت بخش است که مانند سایر ورزش‌ها نیاز به تجهیزات مورد نیاز خود می باشد . عینک دوچرخه سواری یکی از اکسسوری های مهم و ضروری در ورزش دوچرخه سواری است. چشم مهم‌ترین قسمت بدن می‌باشد، هر گونه آسیب رسیدن به چشم می‌تواند فعالیت شما را به کلی مختل کند. همیشه دوچرخه سواران حرفه‌ای حین ورزش از عینک دوچرخه سواری مخصوص استفاده می‌کنند.

کوله پشتی لپ تاپ

کوله پشتی لپ تاپ

امروزه یکی از مهمترین دارایی های افراد، لپ تاپ شان می باشد، لپ تاپ یک محصول شکننده و گران قیمت است که نگهداری و حمل آن نیازمند مراقبت های ویژه ای می باشد. یکی از بهترین روش های حمل لپ تاپ استفاده از کوله پشتی است . به طور کلی، کوله‌پشتی می‌تواند سهولت و راحتی زیادی برایتان به همراه بیاورد.

چه زمانی باید چراغ دوچرخه تعویض گردد

چه زمانی باید چراغ دوچرخه تعویض گردد

دوچرخه سواری در شب مورد علاقه بسیاری از افراد است حال چه در شهر و یا بیرون از شهر اما یکی از عواملی که بسیار اهمیت دارد این است که دوچرخه سواری در شب بسیار پر خطر و چالش بر انگیز است . دو خطری که دوچرخه سواران بدون چراغ دوچرخه را تهدید میکند می توان به ماشین ها اشاره کرد که ممکن است دوچرخه سواران در نبینند و باعث تصادف شود و همینطور دلیل دیگر خود دوچرخه سوار است که در تاریکی شب بتواند سطح زمین را خوب ببیند که  بسیار مهم است . 

لوازم دوچرخه تاپیک - بخش دوم

لوازم دوچرخه تاپیک - بخش دوم

همانطور که در مقاله ی قبلی اعلام شد لوازم دوچرخه برند تاپیک از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین لوازم برای دوچرخه سواران می باشد و بین دوچرخه سواران طرفداران خاص خود را دارد .

لوازم دوچرخه تاپیک – بخش اول

لوازم دوچرخه تاپیک – بخش اول

بعد از انتخاب دوچرخه که مهمترین کار می باشد باید به انتخاب لوازم دوچرخه بپردازید که دوچرخه ی خود را با آن تجهیز کنید و از دوچرخه سواری لذت ببرید . برند تایوانی تاپیک به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.

دوچرخه سواری در هوای آلوده

دوچرخه سواری در هوای آلوده

در سال‌های اخیر و در دنیای شلوغ و پرترافیک امروزی،  دوچرخه‌سواری تنها از حالت ورزشی بودن در آمده است و برای اینکه به محیط زیست آسیب نزند، از دوچرخه و دوچرخه شارژی به عنوان یکی از وسایل نقلیه نیز استفاده می‌شود. 

اهمیت تناسب لباس دوچرخه سواری با فصل

اهمیت تناسب لباس دوچرخه سواری با فصل

رشته های ورزشی برای بهتر ارائه شدن و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی لباس مخصوص خود را دارند. در دوچرخه سواری نیز علاوه بر انتخاب دوچرخه ی مناسب و استاندارد، انتخاب لباس مناسب و با کیفیت نیز یکی از فاکتورهای مهم برای موفقیت می باشد.

فروش ویژه شب یلدا - دوچرخه و لوازم دوچرخه

فروش ویژه شب یلدا - دوچرخه و لوازم دوچرخه

شب یلدا یکی از ماندگارترین شب ها بین ایرانیان می باشد و شبی متفاوت از سایر شب ها می باشد. بسیاری از کسب و کارها از این فرصت ویژه شب یلدا استفاده می کنند و محصولات و خدمات خود را با تخفیف یلدایی ارائه می دهند.

تعویض لوازم جانبی دوچرخه در خانه

تعویض لوازم جانبی دوچرخه در خانه

دوچرخه نیز یکی از وسایل نقلیه می باشد که مانند سایر وسایل نقلیه نیاز به تعمیرو سرویس دارد. سرویس دوچرخه یکی از مهم ترین اقدامات برای جلوگیری از به خرج افتادن این وسیله است. سرویس دوچرخه نو یا آچارکشی دوچرخه که در وسایل نقلیه موتوری هم انجام می شود در حفظ کیفیت این وسایل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

باربند ماشین مناسب حمل دوچرخه

باربند ماشین مناسب حمل دوچرخه

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوچرخه سواری برایتان به یک عادت تبدیل شده است و نیاز دارید که همیشه و همه جا دوچرخه تان را همراه با خود داشته باشید، نیاز است تا از یک باربند دوچرخه استفاده نمایید. شاید این برای شما مقدور نباشد که تمام مسیری را که قرار است به آنجا بروید و دوچرخه سواری کنید را با دوچرخه بروید، حال ممکن است این مسیر به قدری طولانی باشد که موجب خستگی تان شود و یا امکان دوچرخه سواری در آنجا وجود نداشته باشد.

راه حلی برای بدنه شکسته دوچرخه

راه حلی برای بدنه شکسته دوچرخه

به صورت کلی به لوازم جانبی دوچرخه، اکسسوری دوچرخه نیز گفته می شود . برای دوچرخه ها اکسسوری ها را شامل لوازم پوشیدنی و لوازم حمل کردنی می توان نام برد . بخشی از این اکسسوری های دوچرخه ضروری و برخی غیرضروری هستند .

خرید دوچرخه برقی تاشو

خرید دوچرخه برقی تاشو

دوچرخه برقی تاشو یکی از محبوب‌ترین مدل‌های دوچرخه برقی برای افراد پر تردد، گردشگران و افرادی است که به یک راه حل کاربردی برای جابجایی شهری نیاز دارند. دوچرخه برقی های تاشو، سبکی دیگر از دوچرخه های شهری هستند که برای تردد و جابجایی در مترو، اتوبوس و محل کار  طراحی شده اند. سایز چرخ های این مدل دوچرخه برقی ها کوچک می باشد ولی به دلیل سبک کارایی آن ها در دسته ی دوچرخه های شهری قرار می گیرد.  

آموزش تعویض ترمز دوچرخه

آموزش تعویض ترمز دوچرخه

ترمز دوچرخه از مهم ترین بخش های دوچرخه است که برای یک دوچرخه سواری ایمن باید نسبت به تعمیر و یا تعویض آن در زمان معین اقدام کنید.

لوازم جانبی دوچرخه برقی

لوازم جانبی دوچرخه برقی

دوچرخه های برقی یکی از هیجان انگیزترین ترکیب های یک وسیله مکانیکی و برقی هستند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از دوچرخه سواری لذت برده و در عین حال گاهی نیازمند یک نیروی رانشی اضافی برای آسان تر شدن حرکت خود هستند، دوچرخه های برقی وسیله ای است که می تواند شما را جذب خود کند.

لوازم جانبی دوچرخه کودک

لوازم جانبی دوچرخه کودک

به صورت کلی به لوازم جانبی دوچرخه، اکسسوری دوچرخه نیز گفته می شود . برای دوچرخه ها  اکسسوری ها  راشامل لوازم پوشیدنی و لوازم حمل کردنی می توان نام برد . بخشی از این اکسسوری های دوچرخه ضروری و برخی غیرضروری هستند .

مسیرهای دوچرخه سواری با دوچرخه شارژی

مسیرهای دوچرخه سواری با دوچرخه شارژی

دوچرخه یکی از قدیمی ترین وسایل حمل و نقلی است که به مرور زمان دچار پیشرفت شده و حالا شاهد دوچرخه های بسیار پیشرفته ای هستیم، امروزه نسل جدیدی از دوچرخه با عنوان دوچرخه برقی تولید شده که نسخه ارتقاء یافته دوچرخه معمولی است. دوچرخه برقی به واسطه ویژگی ها و امکانات جدیدی که دارد، کاربردهای بیشتری نیز نسبت به دوچرخه معمولی داشته و به همین دلیل، طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کرده است. 

کدام ترمز برای کدام دوچرخه مناسب است؟

کدام ترمز برای کدام دوچرخه مناسب است؟

ترمز بخشی از دوچرخه می باشد که به شما اجازه می دهد سرعت خود را در حین دوچرخه سواری تنظیم نمایید. با استفاده از ترمز سرعت دوچرخه ی شما در حین دوچرخه سواری کاهش می یابد و در صورت نیاز دوچرخه شما متوقف می شود. ترمز به دوچرخه سوار کمک می نماید تا سرعت خود را متناسب با محیطی که دوچرخه سواری می نماید تنظیم نماید و او را از خطرهای احتمالی در حین دوچرخه سواری ناشی از سرعت بالا حفظ نماید.

آموزش پنچرگیری دوچرخه

آموزش پنچرگیری دوچرخه

همه ی دوچرخه سواران بهتر است پنچر گیری را یاد بگیرند ، مخصوصاً افرادی که قصد سفر با دوچرخه را دارند . هر چیزی می تواند باعث سوراخ شدن تایر دوچرخه شما شود. پنچر شدن تایر ناراحت کننده است، اما خوشبختانه تعمیر آن با ابزار و روش های مناسب، کار آسانی است. 

آموزش تعویض زین دوچرخه

آموزش تعویض زین دوچرخه

در رشته ی دوچرخه سواری، زین دوچرخه یکی از مهمترین اجزا برای هر دوچرخه سوار می باشد . زیرا تمام وزن دوچرخه سوار را بر روی دوچرخه قرار می دهد، زین ها بسته به نوع رشته ی دوچرخه سواری متغیر می باشد، به عنوان مثال زین های مورد استفاده در دوچرخه های شهری با دوچرخه های کوهستان باید تفاوت داشته باشد.  دوچرخه سوار ها معمولاً به دلایل مختلف زین خود را تعویض می نمایند .

مسابقات دوچرخه سواری

مسابقات دوچرخه سواری

دوچرخه‌سواری از رشته‌های بسیار جذاب ورزشی‌ است که از دوران کودکی به‌عنوان تفریح وارد زندگی بسیاری از ما شده است و می توان به عنوان رشته ی ورزشی آن را انتخاب نمود و در بخش مسابقات دوچرخه سواری نیز شرکت کرد .

تاثیر دوچرخه سواری بر فیزیولوژی بدن

تاثیر دوچرخه سواری بر فیزیولوژی بدن

اﻣﺮوزه ﻣﺰاﯾﺎی ﺗﺤﺮک و ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ های ﺑﺪﻧﯽ روزانه ﺑرای عموم مردم امری ثابت شده است و تجربه نشان داده که افراد فعال از زندگی سالم و شاداب تری برخوردارند . در این راستا با توجه به نکات گفته شده می توان به ورزش دوچرخه سواری اشاره نمود . در حقیقت دوچرخه سواری از جمله تفریحات مفرح می باشد که طی تحقیقات به عمل آمده نه تنها برای سلامتی جسمی فرد موثر بوده بلکه در سلامت روان جامعه هم نقش به سزایی خواهد داشت . 

لوازم دوچرخه مناسب فصل پاییز

لوازم دوچرخه مناسب فصل پاییز

دوچرخه سواری در فصل پاییز یکی از لذت بخش ترین تفریحات و ورزشی است که شما می توانید انجام دهید . با دوچرخه سواری در این فصل شما می توانید تغییر فصل را از نزدیک لمس کنید و از هوای پاییزی لذت ببرید.

فروش دوچرخه برقی و لوازم دوچرخه

فروش دوچرخه برقی و لوازم دوچرخه

فصل تابستان یکی از بهترین فصل ها برای ورزش و دوچرخه سواری می باشد. با شروع این فصل، دوچرخه سواران در صورتی که دوچرخه های خود را کنار گذاشته اند، آماده دوچرخه سواری می کنند که معمولا با تجهیز دوچرخه و یا سرویس دوچرخه همراه است . سایت کافه ورزش نیز در این ماه به دلیل استقبال دوچرخه سواران  کالاهای خود را در طبقه بندی های مختلف ارائه کرده است . این مدت زمان فرصت مناسبی می باشد تا لوازمی که مورد نیاز است را تهیه کنید .

مزیت خرید دوچرخه شارژی

مزیت خرید دوچرخه شارژی

امروزه شاهد پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلفی هستیم. تکنولوژی به ما کمک کرده تا در جهت افزایش میزان سلامت، بتوانیم ورزش های جدیدتر یا لوازم ورزشی به روزتری را وارد زندگی هایمان کنیم. یکی از این لوازم ورزشی جدید، دوچرخه شارژی است.  

تشخیص مسیرهای امن دوچرخه سواری

تشخیص مسیرهای امن دوچرخه سواری

طراحی مسیر برای سفر با دوچرخه به خودی خود به اندازه خود سفر جذاب است. وقتی که برای اولین بار می خواهید از طریق نقشه،، مسیر حرکت خود را بیابید و یا وقتی دنبال بهترین مسیرها برای دوچرخه سواری هستید یک نقشه خوب می تواند بسیار مفید باشد. از ورژن های الکترونیکی گوگل مپ گزینه ی مناسبی برای دوچرخه نمی باشد ولی می توان به عنوان طراحی اولیه از آن استفاده کرد . 

دوچرخه سواری و بالا بردن سیستم ایمنی بدن

دوچرخه سواری و بالا بردن سیستم ایمنی بدن

هر نوع فعالیت فیزیکی و ورزشی می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک کند. توجه به تقویت سیستم ایمنی بدن مساله‌ای است که با توجه به شرایط کنونی دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است.

لزوم داشتن باربند ماشین

لزوم داشتن باربند ماشین

یکی از دغدغه‌های بیشتر دوچرخه‌سواران یافتن محلی مناسب برای دوچرخه‌سواری است که در این صورت ممکن است شاید این برایتان مقدور نباشد که تمام مسیری را که قرار است به آنجا بروید را دوچرخه سواری کنید یا اینکه آن مکان در نزدیکی شما نباشد که در اینصورت بهتر است دوچرخه را تا محل مور نظر حمل کنید . 

لوازم مورد نیاز برای دوچرخه سواری با کودک

لوازم مورد نیاز برای دوچرخه سواری با کودک

دوچرخه سواری برای کودکان بسیار لذت بخش و هیجان انگیز می باشد در صورتی که ایمنی برای کودکان رعایت شده باشد . از جمله مزیت های دوچرخه سواری کودکان، حس استقلال، ایجاد اعتماد به نفس، سلامت جسمی و ماجراجویی را می توان نام برد . البته این را باید در نظر گرفت که ممکن است خطرناک هم باشد ، شما می توانید با تهیه لوازم مورد نیاز دوچرخه، کودکتان را دوچرخه سواری آماده و آن را برایش لذت بخش و بدون خطر کنید. 

انواع لوازم جانبی دوچرخه

انواع لوازم جانبی دوچرخه

لوازم جانبی دوچرخه شامل مواردی می‌ شود که در هنگام خرید دوچرخه همراه دوچرخه نیست. هر دوچرخه مانند هر وسیله نقلیه دیگری به لوازم جانبی نیاز دارد. برخی از لوازم جانبی دوچرخه ایمنی و برخی دیگر راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می ‌آورند، به همین دلیل اکثر لوازم جانبی مربوطه را هر شخصی بنا به استفاده و سلیقه‌ خود تهیه می‌ کند.

تجهیز دوچرخه با کمترین هزینه

 تجهیز دوچرخه با کمترین هزینه

با توجه به شروع فصل گرما و آغاز فصل دوچرخه سواری، بیشتر مردم به فکر تهیه دوچرخه ی مناسب برای خود هستند البته با توجه به هزینه های بالا و قیمت بالای لوازم دوچرخه تعداد اندکی می توانند با تجهیزات کامل دوچرخه سواری انجام دهند .

خرید گوشواره و فریم دوچرخه

خرید گوشواره و فریم دوچرخه

فریم دوچرخه، قطعه ی اصلی یک دوچرخه است که چرخ ها، طبق قامه، لوله زین و زین، دوشاخ به آن متصل می باشد . فریم دوچرخه معمولا به شکل دو مثلث به هم چسبیده طراحی شده است .

خرید ساعت هوشمند دوچرخه

خرید ساعت هوشمند دوچرخه

امروزه انجام فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری و یا ورزش های هوازی  بیشتر از همیشه مورد استقبال قرار گرفته است. از این رو، وجود یک ساعت ورزشی که بتواند کلیه فعالیت های بدنی تان را کنترل کند، بسیار کمک کننده خواهد بود.

خرید فریم و دوشاخ دوچرخه

خرید فریم و دوشاخ دوچرخه

خرید هوشمندانه یک کالا زمانی صورت می گیرد که قبل از خرید راجع به آن کالا تحقیق شده باشد . خرید دوچرخه و خرید لوازم دوچرخه نیز از این قضیه مستثنی نیست. بعد از انتخاب دوچرخه انتخاب بدنه دوچرخه جزو مهمترین انتخاب ها می باشد .

خرید عینک دوچرخه سواری

خرید عینک دوچرخه سواری

عینک های دوچرخه سواری برخلاف عینک های معمولی دچار مُد و تغییر نمی شوند و هدف اصلی آنها محافظت چشم است، اما این محافظت فقط به نور خورشید محدود نمی شود، بلکه از ورود گرد و خاک به چشم نیز جلوگیری می کند . عینک دوچرخه صرفاً مخصوص فصل تابستان نمی باشد بلکه می توانید از عینک در فصل زمستان و پاییز و در شرایط آب و هوایی بارانی برفی و طوفانی نیز استفاده کنید . برخی از مدل ها با چندین لنز برای شرایط آب و هوایی مختلف طراحی شده اند .  

تجهیز دوچرخه با لوازم دوچرخه تاپیک

تجهیز دوچرخه با لوازم دوچرخه تاپیک

برند تایوانی تاپیک به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.شما بعد از خرید دوچرخه که مهمترین کار می باشد باید به انتخاب لوازمی بپردازید که دوچرخه ی خود را با آن تجهیز کنید و از دوچرخه سواری لذت ببرید .

دوچرخه فوجی، دوچرخه خانواده

دوچرخه فوجی، دوچرخه خانواده

فوجی یکی ازقدیمی ترین و با تجربه ترین برندهای ژاپنی دوچرخه درتولید محصولات دوچرخه سواری می باشد که در سال 1899 تاسیس شده است.  این برند معتبر برای اثبات ادعای خود تاکنون دوچرخه های بی نظیر و خلاقانه ای در انواع رشته ها تولید کرده است. چندین سال بعد آنقدر پیشرفت محصولات این برند زیاد بود که نه تنها توانست برنده مسابقات آسیایی شود، بلکه چندین سال در خرید دوچرخه، در دید خریداران بهترین برند جهان بود.

دوچرخه سواری خانوادگی

دوچرخه سواری خانوادگی

شاید برای برخی از افراد دوچرخه سواری یک ورزش برای تناسب اندام و لاغری باشد، برای برخی از افراد نیز جنبه مسابقه ای دارد و به قهرمانی فکر میکنند! اما باید دید خانواده ها در خصوص دوچرخه سواری چه فکری میکنند!؟

تجهیزات لازم برای دوچرخه سواری

تجهیزات لازم برای دوچرخه سواری

دوچرخه نوعی وسیله نقلیه محسوب می شود پس دوچرخه سواران باید از یک سری قوانین برای بالا بردن درصد ایمنی خود و دیگران پیروی کنند. استفاده از تجهیزات مناسب برای دوچرخه سواری نیز جزو همان قوانین است. از جمله ی این تجهیزات شامل موارد زیر می باشد : 

خرید باربند دوچرخه برای ماشین

خرید باربند دوچرخه برای ماشین

حمل دوچرخه با خودرو یکی از مهمترین نیازهای یک دوچرخه سوار است. یکی از دغدغه‌های بیشتر دوچرخه‌سواران یافتن محلی مناسب برای دوچرخه‌سواری است . این مکان‌ها ممکن است در نزدیکی شما نبوده و مجبور شوید دوچرخه  خود را به آنجا منتقل کنید،

خرید دوچرخه بچه گانه فوجی

خرید دوچرخه بچه گانه فوجی

دوچرخه سواری یکی از مورد علاقه ترین تفریحات برای کودکان می باشد، مزیت‌های زیادی برای دوچرخه سواری کودک در این سنین وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت ماهیچه‌ها، افزایش تمرکز و ورزش کم‌خطر اشاره کرد. 

خرید لباس دوچرخه سواری بهاره

خرید لباس دوچرخه سواری بهاره

دوچرخه سواری هم مانند دیگر رشته های ورزشی لباس مخصوص به خود را دارد و بهتر است برای راحتی و همچنین لذت بردن از دوچرخه سواری از لباس مخصوص این رشته ورزشی استفاده کنید.

خرید لوازم فابریک دوچرخه

خرید لوازم فابریک دوچرخه

برند فابریک برنده جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری است. جستجو برای تکنولوژی و نوآوری های جدید برای تولید محصولات ساده و دارای طراحی خوب که کاملا متناسب با بدن و بر اساس تجربه کاربر است از خصوصیات بارز برند فابریک است.

فروش ویژه نوروز 1401 - دستگاه های بدنسازی

فروش ویژه نوروز 1401 - دستگاه های بدنسازی

سایت کافه ورزش هر ساله با شروع سال جدید و به مناسبت نوروز تخفیفاتی را روی محصولات پرطرفدار خود اعمال می کند، امسال نیز دوچرخه سواران و ورزشکاران می توانند محصولات مورد نیاز خود را با تخفیف از سایت کافه ورزش خریداری نمایید. 

خرید لوازم دوچرخه اسپشیالایزد

خرید لوازم دوچرخه اسپشیالایزد

برند آمریکایی اسپشیالایزد در عرصه دوچرخه سواری طرفداران زیادی دارد . تولید تخصصی دوچرخه و لوازم دوچرخه با کیفیت بالا تخصص اسپشیالایزد است. در زمینه تولید لوازم جانبی و لباس دوچرخه نیز یکی از پیشتازان این صنعت است و تمامی لوازم مورد نیاز یک دوچرخه سوار حرفه ای و آماتور را با کیفیت بسیار بالا و تحت یک نام به جامعه دوچرخه سواری ارائه نموده است.

خرید لوازم دوچرخه فوجی

خرید لوازم دوچرخه فوجی

لذت دوچرخه سواری به واسطه استفاده از لوازم جانبی دوچرخه سواری بسیار بیشتر خواهد بود . امروزه برند های مختلفی این لوازم دوچرخه سواری را تولید می کنند . که یکی از شناخته ترین برندها، برند فوجی می باشد . 

خرید فریم دوچرخه

خرید فریم دوچرخه

فریم دوچرخه یا بدنه دوچرخه، قطعه ی اصلی یک دوچرخه است که چرخ ها، طبق قامه دوچرخه، لوله زین دوچرخه و زین دوچرخه و همچنین دوشاخ دوچرخه به آن متصل می باشد .

لوازم دوچرخه اورجینال و دوچرخه سواری ایمن

لوازم دوچرخه اورجینال و دوچرخه سواری ایمن

دوچرخه سواری علاوه بر اینکه ورزش می باشد، یک سرگرمی لذت بخش نیز می باشد که برای شادابی و سلامتی افراد نیز  بسیار موثر است، البته که دوچرخه سواری نیز مانند هر ورزش یا فعالیتی خطرات خاص خود را دارد و به این علت  نیاز به لوازم و تجهیزات دوچرخه سواری دارد . 

خرید دوچرخه شارژی

خرید دوچرخه شارژی

خرید و استفاده از وسایل نقلیه پاک، یکی از راه کارهایی است که می‌تواند زندگی ما انسان‌ها را به سمت سالم شدن هدایت کند . بنابراین وسایل نقلیه امروزی در جهتی رو به پیشرفت هستند که با محیط زیست سازگارتر باشند.

خرید قطعات جانبی دوچرخه

خرید قطعات جانبی دوچرخه

همواره دوچرخه سوارها برای استفاده از دوچرخه نیازمند بکارگیری یک سری از لوازم جانبی دوچرخه می باشند که این لوازم جانبی به ما در دوچرخه سواری هدفمند و ایمن بسیار کمک خواهند نمود و لذت دوچرخه سواری به واسطه استفاده از لوازم جانبی دوچرخه سواری بسیار بیشتر خواهد بود . لوازم جانبی دوچرخه شامل چراغ دوچرخه، کلاه ایمنی دوچرخه، دستکش دوچرخه سواری، لباس دوچرخه سواری، کیف دوچرخه، نگهدارنده تلفن همراه، قفل دوچرخه، گلگیر دوچرخه و در برخی شرایط شما ممکن است قطعات دوچرخه مثل زین دوچرخه و یا گریپ دوچرخه را نیز تغییر دهید . 

تعداد آیتم ها در هر صفحه