خرید باربند دوچرخه

خرید باربند دوچرخه

برای حمل دوچرخه با ماشین شما نیاز به یک باربند دوچرخه  قابل اطمینان دارید تا اولاً به ماشین و خودرو شما آسیبی وارد نشود و ثانیاً دوچرخه در سلامت کامل حمل شود . باربند حمل دوچرخه اصولاً یا به صورت باربند عقب ماشین (صندوقی) که در قسمت عقب ماشین نصب می شوند و یا باربند سقفی ارایه میشوند .

دوچرخه برقی بهتر است یا دوچرخه معمولی؟

دوچرخه برقی بهتر است یا دوچرخه معمولی؟

 امروزه با پیشرفت دوچرخه های برقی، طراحی این دوچرخه ها به گونه ای شده که هم سبک تر شده و هم تجهیزات آن جای کمتری را اشغال میکند . در نگاه اول دوچرخه های برقی تفاوتی با دوچرخه های معمولی ندارد چون دوچرخه برقی هم مانند دوچرخه معمولی دارای دو رکاب، چرخ دوچرخه، فرمان دوچرخه و جایگاهی برای نشستن یا همان زین دوچرخه دارد.

تجهیز فروشگاه دوچرخه

تجهیز فروشگاه دوچرخه

در حال حاضر دوچرخه ها جایگزین مناسبی برای خودروهای شخصی شده اند، با توجه به مزیت های دوچرخه سواری و ورزش کردن و همچنین رو آوردن افراد به ورزش، فروشگاه ورزشی بیشتر از قبل دیده می شود .

لوازم دوچرخه مورد نیاز برای دوچرخه سواری در هوای بارانی

لوازم دوچرخه مورد نیاز برای دوچرخه سواری در هوای بارانی

دوچرخه سواری در هوای بارانی با در نظرگرفتن ایمنی می تواند دارای فوایدی نیز برای دوچرخه سواران باشد . یکی از این فواید، به دست آوردن مهارت تعادل بهتر دوچرخه است، با این کار شما یاد می گیرید در هر شرایطی رکاب بزنید . با دوچرخه سواری در هوای بارانی سازگاری با انواع محیط ها و شرایط آب وهوایی، افزایش اعتماد به نفس و همچنین تمرکز بیشتر در شما افزایش پیدا می کند.

معرفی ابزار تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

معرفی ابزار تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

همانطور که می دانید امروزه ما در عصر اینترنت زندگی میکنیم و تمام خرید و فروش ها بیشتر به صورت آنلاین انجام می شود، برای هر کالایی شما باید تولید محتوا کنید و اطلاعات آن کالا را به صورت تصویری یا ویدئویی ثبت کنید ، این بدان معنا که اگر از تولید محتوای آنلاین به خصوص محتوای تصویری صرف نظر کنیم، بدون شک مخاطبان خود را از دست خواهیم داد.

خرید قطعات دوچرخه

خرید قطعات دوچرخه

قطعات دوچرخه نیز ممکن است بعد از استفاده ی طولانی و یا ایجاد مشکل نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد . شما باید قسمت های گوناگون دوچرخه را طی فواصل زمانی گوناگون چک کرده و اگر قطعه ای نیاز به تعمیر یا تعویض داشت زودتر اقدام کنید که حین دوچرخه سواری به مشکل برنخورید. غالباً برای تعویض و یا تعمیر قطعات و لوازم دوچرخه بهتر است ابتدا اجزای اصلی و جانبی را بشناسید. 

خرید لوازم دوچرخه برقی

خرید لوازم دوچرخه برقی

دوچرخه برقی، دارای تمامی قطعات یک دوچرخه استاندارد مثل تنه دوچرخه، دوشاخ، دنده، کمک فنر دوچرخه و… می باشد . دوچرخه برقی در کل شامل یک دوچرخه عادی به علاوه لوازم زیر است که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید .

تعویض قطعات فنی دوچرخه

تعویض قطعات فنی دوچرخه

نکته ای که همه ی دوچرخه سواران باید بدانند این است که قبل از سوار شدن از سالم بودن قطعات مطمئن شده و تنظیمات اولیه قطعات دوچرخه را انجام دهند . ممکن است حین دوچرخه سواری مشکلی برای قطعات بوجود آمده باشد که دوچرخه سوار متوجه این موضوع نشده باشد و با تنظیم به موقع و حل مشکل از بروز حوادث جلوگیری شود.

برای دوچرخه سواری زین باریک مناسب تر است یا زین پهن؟

برای دوچرخه سواری زین باریک مناسب تر است یا زین پهن؟

هر چه استفاده دوچرخه سوار از دوچرخه بیشتر باشد، اهمیت زین بیشتر می شود و برای افرادی که از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه یا مسابقه استفاده می کنند این مسأله بسیار مهم است، خصوصاً اگر قصد استفاده طولانی مدت را داشته باشند توجه به نوع و جنس زین دوچرخه بسیار مهم است.

پاییز و شروع دوباره دوچرخه سواری

پاییز و شروع دوباره دوچرخه سواری

پاییز یکی از زیباترین فصل هاست و دوچرخه سواری در این فصل لذت های خودش را دارد، چرا که با دوچرخه سواری در خیابان ها و پیست های مختلف می توانید تغییر فصل را از نزدیک لمس کنید و از هوای پاییزی لذت ببرید.

خرید انواع لوازم ورزشی

خرید انواع لوازم ورزشی

انسان امروزی از تاثیر ورزش کردن بر بدن کاملاً آگاه است، شما نیز اگر جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید در کنار تمام روزمرگی ها و درگیری های روزانه خود، ورزش کردن را شروع کنید یا این که پس از یک وقفه طولانی دوباره ورزش کنید و یک حال و هوای خوب به زندگی خود بدهید، اولین چیزی که ممکن است به ذهنتان برسد این است که لوازم ورزشی مورد نیاز چه چیزهایی هستند؟

خرید لوازم دوچرخه

خرید لوازم دوچرخه

دوچرخه  یک وسیله ی عالی و شگفت انگیز است زیرا که شما می توانید لوازم آن را بشناسید، تعمیر کنید، تعویض کنید، بروزرسانی کنید و یا سفارش سازی کنید. اجزای دوچرخه نیز مثل هر چیز دیگری می‌تواند در اثر استفاده نادرست و یا طولانی مدت مستهلک شده و نیاز به تعمیر داشته باشد.

رکاب زدن با دوچرخه برقی

رکاب زدن با دوچرخه برقی

هدف از طراحی و تولید دوچرخه برقی کمک به دوچرخه سوار و حمل و نقل راحت تر می باشد، همانطور که راندن دوچرخه برای دوچرخه سوار لذت بخش است راندن دوچرخه برقی نیز بسیار جذاب، لذت بخش و نشاط آور است.

خرید دوچرخه کارکرده یا خرید دوچرخه دست دوم

خرید دوچرخه کارکرده یا خرید دوچرخه دست دوم

قبل از خرید هر چیزی نیاز به تحقیق دارید، تا بعداً از خرید خود راضی باشید . خرید دوچرخه ی کار کرده نیز از این موضوع مستثنی نیست. ممکن است شما قصد خرید دوچرخه برای خود را دارید ولی مبلغ زیادی برای هزینه کردن ندارید، در این صورت  می توانید دوچرخه ی کارکرده برای خود در نظر بگیرید .

خرید بهترین زین برای دوچرخه

خرید بهترین زین برای دوچرخه

برای خرید زین دوچرخه باید به این نکته توجه کنید که از چه دوچرخه ای و برای چه رشته ای استفاده می کنید . برای افرادی که از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه یا مسابقه استفاده می کنند این مسأله بسیار مهم است، خصوصاً اگر قصد استفاده طولانی مدت را داشته باشند توجه به نوع و جنس زین دوچرخه بسیار مهم است.

تجهیز دوچرخه و کمپینگ با دوچرخه

تجهیز دوچرخه و کمپینگ با دوچرخه

کمپینگ  در طبیعت و سفر با دوچرخه بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است که به غیر از آمادگی های لازم و قدرت جسمانی نیاز به تجهیز دوچرخه با لوازم مورد نیاز هم می باشد . تجهیز دوچرخه به معنی ایمنی و سهولت بیشتر در دوچرخه سواری می باشد ، وسایلی مثل چراغ دوچرخه، زین دوچرخه، قفل دوچرخه، کیلومتر شمار دوچرخه، گلگیر دوچرخه ، کلاه دوچرخه و ... همگی از جمله لوازمی هستند که هر شخص با توجه به نیاز خود آن ها را تهیه می کند . 

خرید لوازم جانبی دوچرخه

خرید لوازم جانبی دوچرخه

شما برای داشتن یک دوچرخه سواری هدفمند و ایمن نیازمند بکارگیری یکسری لوازم جانبی می باشید ،همچنین لذت دوچرخه سواری به واسطه استفاده از لوازم جانبی دوچرخه سواری بسیار بیشتر خواهد بود. هر یک از لوازم جانبی دوچرخه در جای خود به کمک دوچرخه سوار خواهند آمد تا بتواند از دوچرخه سواری خود آرامش و لذت را هدیه بگیرد و به راحتی در مسیرهای مختلف به دوچرخه سواری بپردازد .

خریددوچرخه برقی

خریددوچرخه برقی

دوچرخه سواری به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که هر روز در رفت و آمد تلف می‌کنید را به زمانی برای ورزش و ارتقاء سلامتی خود تبدیل کنید.

دوچرخه سواری کودکان در تابستان

دوچرخه سواری کودکان در تابستان

با شروع فصل تابستان و به پایان رسیدن سال تحصیلی تب دوچرخه‌سواری دوباره برای بچه‌ها داغ خواهد شد و خانواده ها برای خرید دوچرخه بچه گانه که متناسب با قد فرزندشان باشد به تکاپو می افتند. دوچرخه سواری کودکان نه تنها می تواند اوقات فراغت آنها را در تابستان پر کند، بلکه راهی عالی برای ارتقاء فیزیک و اندامشان نیز به شمار می رود. از جمله فوایدی که دوچرخه سواری برای کودکان به شمار می آورد بالا بردن مصرف اکسیژن بدن و تقویت توانایی بدن و همچنین تقویت عضلات کودکان می باشد . 

خرید لوازم دوچرخه و لوازم ورزشی 

خرید لوازم دوچرخه و لوازم ورزشی 

با توجه به گسترش دوچرخه سواری و جایگزین شدن آن با خودروهای شخصی ، نیاز افراد به لوازم دوچرخه بیشتر شده است . امروزه شرکت های متنوع با برندهای زیادی وجود دارند که لوازم و قطعات دوچرخه را تولید می کنند و با در نظر گرفتن کارایی دوچرخه، قطعات مربوطه را تولید می کنند. از برند های شناخته شده ای که در حال حاضر در بازار موجود می باشد و بین دوچرخه سواران محبوبیت دارد می توان برند تاپیک، کرنک برادرز، مویک و شیمانو اشاره کرد.

خرید به صرفه لوازم دوچرخه

خرید به صرفه لوازم دوچرخه

برای داشتن یک دوچرخه سواری ایمن و مطمعن بهتر است لوازم جانبی دوچرخه را نیز تهیه کنید تا از دوچرخه سواری نهایت لذت را ببرید . لوازم جانبی دوچرخه وسایلی هستند که به منظور ایمنی و همچنین سهولت بیشتر در دوچرخه ‌سواری مورد استفاده قرار می ‌گیرند وسایلی مانند آینه دوچرخه، چراغ دوچرخه، زین دوچرخه، قفل دوچرخه، کیلومتر شمار دوچرخه، گلگیر دوچرخه، کلاه ایمنی دوچرخه و … همگی از جمله لوازمی هستند که هر کس با توجه به نیاز خود آن‌ ها را تهیه می ‌کند.

خرید و تعویض قطعات فنی دوچرخه

خرید و تعویض قطعات فنی دوچرخه

دوچرخه یک ابزار فوق العاده می باشد زیرا که می توان تمام قطعات آن را تعویض و یا به روزرسانی کنید . قسمت های گوناگون دوچرخه نیز مانند سایر وسیله های نقلیه باید همیشه چک شود چون ممکن است به دلیل استفاده ی بیش از حد یا عدم استفاده ی بیش از حد دچار پوسیدگی یا خرابی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کند. 

خرید نگهدارنده موبایل

خرید نگهدارنده موبایل

نگهدارنده موبایل که با نام‌های دیگری مثل هولدر موبایل و استند موبایل هم شناخته می‌شود؛ یکی از ابزار بسیار کاربردی می باشد که به افراد کمک می‌کند تا وسیله هوشمند خود را در زاویه دید مناسب و دلخواه بدون استفاده از دست های خود نگه دارند.از این ابزار بسیار کاربردی می توان در منزل، محیط کار، و هنگام رانندگی در خودرو استفاده کرد .

دوچرخه برقی و لوازم دوچرخه

دوچرخه برقی و لوازم دوچرخه

دوچرخه سوارانی که راحتی بیشتری می خواهند، دوچرخه برقی را به دوچرخه های دیگر ترجیح می دهند. دوچرخه برقی می تواند آن وسیله ای باشد که افراد را دوباره با دوچرخه سواری آشتی دهد. ترکیبی از دوچرخه سواری و موتورسواری که به جای مصرف بنزین از باتری در آن استفاده می‌شود.

تفاوت زین مسابقه ای و زین معمولی دوچرخه

تفاوت زین مسابقه ای و زین معمولی دوچرخه

زین دوچرخه همیشه یکی از مهم ترین لوازم دوچرخه بوده است، زیرا تمام وزن راکب هنگام رکاب زدن روی آن وارد می شود، در صورت عدم توجه و انتخاب نادرست باعث ایجاد آسیب هایی به بدن شما می شود و همچنین انتخاب اشتباه زین دوچرخه باعث سخت تر شدن رکاب زدن یا خسته شدن دوچرخه سوار می شود.

تعویض قطعات دوچرخه

تعویض قطعات دوچرخه

دوچرخه یک وسیله نقلیه هست  و ممکن است مانند بقیه وسایل نقلیه نیاز به تعمیر داشته باشد. شما باید قسمت های گوناگون دوچرخه را طی فواصل زمانی گوناگون چک کرده و اگر قطعه ای نیاز به تعمیر یا تعویض داشت زودتر اقدام کنید که حین دوچرخه سواری به مشکل برنخورید. 

راهنمای خرید دوچرخه و لوازم

راهنمای خرید دوچرخه و لوازم

خرید دوچرخه نیز همانند هر کالا یا وسیله‌ی دیگری نیاز به اطلاعات زیادی می باشد . از بین انواع دوچرخه، دوچرخه ای مناسب شماست که با هدف شما از دوچرخه سواری سازگاری داشته باشد.جهت انتخاب و خرید دوچرخه باید ابتدا رشته مورد علاقه خود را پیدا کنید. در طراحی هر یک از این دوچرخه‌ها ویژگی‌هایی مدنظر قرار گرفته که آن دوچرخه را برای استفاده در محیط‌های مدنظر مناسب ساخته است.

تعمیر و نوسازی دوچرخه ها

تعمیر و نوسازی دوچرخه ها

خرید دوچرخه می تواند یکی از بهترین تصمیم های شما در زندگی باشد اما یک خرید به تنهایی کافی نیست. شما باید یاد بگیرید که چگونه باید از دوچرخه نگهداری کنید و یا در صورت نیاز با ابزارهایی که تهیه می کنید آن را تعمیر کنید و در بعضی از مواقع بعضی از قطعات نیاز به تعویض دارد که باید این کار را انجام دهید . 

کمپینگ با دوچرخه

کمپینگ با دوچرخه

کمپینگ در طبیعت و برای تور دوچرخه سواری می تواند یکی از با ارزش ترین و جالب ترین تجربیات هر مسافر دوچرخه سوار باشد . سفر با دوچرخه بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است که به غیر از آمادگی های لازم و قدرت جسمانی که احتیاج دارد نیاز به ملزوماتی دارد .

دوچرخه سواری و بالا بردن سیستم ایمنی بدن در کرونا

دوچرخه سواری و بالا بردن سیستم ایمنی بدن در کرونا

با توجه شیوع ویروس کرونا (COVID-19)، حفظ سلامتی و داشتن سیستم ایمنی سالم تبدیل به نگرانی اکثر مردم شده است. در این شرایط که افراد باید در قرنطینه خانگی باشند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند، بر همین اساس شرکت در کلاس‌های ورزشی برای آنها مقدور نیست و فعالیت بدنی در بیشتر افراد کاهش یافته است. در این صورت، میل به غذا خوردن و افزایش کالری دریافتی بیشتر می‌شود و در نهایت این موضوع منجر به افزایش وزن آنها می شود.

دوچرخه کوهستان بخریم یا شهری؟

دوچرخه کوهستان بخریم یا شهری؟

تنوع زیاد دوچرخه، خرید دوچرخه را حتی از رکاب زدن در سربالایی کوهستان هم سخت‌تر کرده . جالب است بدانید که برای انواع سطوح، یک دوچرخه طراحی شده است تا دوچرخه سوار بتواند با استفاده از آن دوچرخه سواری کند.

دوچرخه خود را تجهیز کنید

دوچرخه خود را تجهیز کنید

دوچرخه سواری ورزشی ساده و پر هیجان می باشد ، شما می توانید با خرید تجهیزات و لوازم و اضافه کردن آنها به دوچرخه ی خود ، دوچرخه سواری را هیجان انگیز تر کنید . برای تجهیز کردن دوچرخه خود این نکته را در نظر بگیرید که که از لوازم با کیفیت و استاندارد بر روی دوچرخه خود استفاده کنید . 

دوچرخه سواری کودکان در بهار 1400

دوچرخه سواری کودکان در بهار 1400

با توجه به شرایط حال حاضر و بسته بودن مراکز تفریحی برای کودکان در ایام نوروز، دوچرخه یکی از بهترین و امن ترین تفریحات برای آنها محسوب می شود و خانواده ها با خیال راحت می توانند کودک خود را با این ورزش مفرح سرگرم نمایند. 

دوچرخه سواری در تعطیلات نوروز 1400

دوچرخه سواری در تعطیلات نوروز 1400

با توجه به شرایط کرونایی موجود در کشور تعطیلات نوروزی امسال با شرایط متفاوتی همراه شده و با توجه به احتمال کنسل شدن سفرها باید برای گذراندن اوقات در این ایام فکری کرد ، پیشنهاد ما کافه ورزشی ها به شما افراد برای بهتر گذراندن تعطیلات استفاده از دوچرخه و گشت و گذار در شهر با دوچرخه می باشد. 

خرید لوازم دوچرخه در کیش - بخش سوم

خرید لوازم دوچرخه در کیش - بخش سوم

از دیگر لوازم و قطعات برند معتبر تاپیک که به صورت کارتنی و عمده بدون واسطه می توانید از سایت کافه ورزش که تنها نماینده این برند معتبر و شناخته شده می باشد برای فروشگاه خود تهیه کنید در زیر اشاره شده و یا در صورتی که در حال افتتاح فروشگاه لوازم دوچرخه هستید ، می توانید فروشگاه خود را با این لوازم تجهیز کرده و به مشتریان خدمات ارائه دهید. تمامی این قطعات در کیش تحویل داده می شود و شما میتوانید با خرید از سایت این محصولات را در کیش  تحویل بگیرید. 

خرید لوازم دوچرخه در کیش - بخش دوم

خرید لوازم دوچرخه در کیش - بخش دوم

همانطور که در مقاله ی قبلی اعلام شد، در شهر کیش و سایر استان ها مغازه داران و فروشگاه هایی که دوچرخه و قطعات و لوازم دوچرخه به دوچرخه سواران ارائه می دهند می توانند با خرید محصولات کارتنی تاپیک به صورت عمده  و بدون واسطه از سایت معتبر کافه ورزش فروشگاه خود را تجهیز کرده. برند تاپیک به دلیل کیفیت بالا و استاندارد بودن، بین دوچرخه سواران شناخته شده و بسیار معتبر می باشد. 

خرید لوازم دوچرخه در کیش

خرید لوازم دوچرخه در کیش

با توجه به نیاز جامعه به دوچرخه و لوازم آن، فروشگاه های بسیاری در سراسر کشور هستند که این لوازم را در اختیار شما قرار می دهند . امروزه شرکت های متنوع با برندهای زیادی وجود دارند که لوازم و قطعات دوچرخه را تولید می کنند و با در نظر گرفتن کارایی دوچرخه، قطعات مربوطه را تولید می کنند. از برند های شناخته شده ای که در حال حاضر در بازار موجود می باشد و بین دوچرخه سواران محبوبیت دارد می توان به تاپیک  اشاره کرد.

تعویض زین دوچرخه

تعویض زین دوچرخه

در رشته ی دوچرخه سواری یکی از مهم ترین اجزا برای هر دوچرخه سوار زین دوچرخه است ، زیرا تمام وزن دوچرخه سوار را بر روی دوچرخه قرار می دهد، زین ها بسته به نوع رشته ی دوچرخه سواری متغییر می باشد ، به عنوان مثال زین های مورد استفاده در دوچرخه های شهری با دوچرخه های کوهستان باید تفاوت داشته باشد. 

معرفی انواع نگهدارنده موبایل

معرفی انواع نگهدارنده موبایل

نگهدارنده موبایل یک ابزار کاربردی برای نگه داشتن تلفن همراه و تبلت بدون استفاده از دست می باشد. از این ابزار بسیار کاربردی می توان در منزل، محیط کار، و هنگام رانندگی در خودرو استفاده کرد . نگهدارنده های موبایل انواع مختلفی دارند و هر کدام کاربرد متفاوتی دارد و هر شخص با توجه به نیاز و محیطی که قرار است از پایه نگهدارنده استفاده کند، استند مورد نیاز خود را خریداری می نماید.

آچار و ابزارهای مختلف برای تعمیر دوچرخه

آچار و ابزارهای مختلف برای تعمیر دوچرخه

در هنگام دوچرخه سواری، شما به یک سری لوازم و تجهیزات دوچرخه سواری نیازمندید تا در صورتی که با مشکلی مواجه شدید از آن ها بهره گرفته و یا با استفاده از این تجهیزات، دوچرخه سواری خود را لذت بخش تر نمایید. دوچرخه سوار بدون لوازم دوچرخه هم می تواند دوچرخه سواری کند ولی بهتر است برای داشتن یک دوچرخه سواری ایمن و راحت این لوازم را تهیه کند. 

پوشیدنی های یک دوچرخه سوار

پوشیدنی های یک دوچرخه سوار

هنگام تهیه لباس دوچرخه سواری باید مکان و نوع دوچرخه سواری خود را در نظر بگیرید ، به طور مثال لباس و پوششی که برای دوچرخه سواری شهر و جاده استفاده می کنید با پوشش شما هنگام دوچرخه سواری حرفه ای بسیار متفاوت است و همینطور پوشش شما در فصل سرما با فصل های دیگر فرق دارد . لباس‌های دوچرخه‌سواری در ساده‌ترین حالت شاملِ شورت دو بندی یا شلوار تنگ، پیراهن دوچرخه سواری، دستکش دوچرخه سواری، جوراب و کفش دوچرخه سواری و همچنین بادگیر و پولیور می باشد که در روزهای سرد از آن استفاده می شود.

تعمیر چرخ دوچرخه

تعمیر چرخ دوچرخه

چرخ دوچرخه های شهری و جاده ای بر اثر ضربه بر لبه ی جدول یا جوب ممکن است دچار لنگی شود و یا به دلیل نبودن توپی چرخ سازگار به مکانیزم بلبرینگ به مرور زمان و عدم سرویس مداوم مستهلک گردد و نیاز به سرویس داشته باشد. 

دوچرخه سواری کودکان در زمستان

دوچرخه سواری کودکان در زمستان

دوچرخه سواری برای کودکان یک فعالیت سالم و بسیار سرگرم کننده می باشد که به آنها احساس مستقل بودن می دهد  و بسیار برایشان لذت بخش است . همچنین دوچرخه سواری یک ورزش عالی برای تقویت عضلات پا و تقویت ماهیچه های قلب می باشد که این امر باعث بهبود استقامت بدن شده و چنانچه کودک شما دارای اضافه وزن باشد میتواند بهترین تفریح و سرگرمی برای او در جهت کاهش آن باشد. 

خرید عمده لوازم دوچرخه

خرید عمده لوازم دوچرخه

امروزه شرکت های متنوع با برندهای زیادی وجود دارند که لوازم و قطعات دوچرخه را تولید می کنند و با در نظر گرفتن کارایی دوچرخه ، قطعات مربوطه را تولید می کنند. از برند های شناخته شده ای که در حال حاضر در بازار موجود می باشد و بین دوچرخه سواران محبوبیت دارد می توان تاپیک ، کرنک برادرز، مویک و شیمانو اشاره کرد . 

باربندهای مختلف برای حمل دوچرخه

 باربندهای مختلف برای حمل دوچرخه

دوچرخه وسیله ای است که به تنهایی با آن می توان از منطقه ای به منطقه ی دیگر رفت اما لازم است برای شرکت در برنامه های طبیعت گردی با دوچرخه و یا سفرهای تفریحی دوچرخه سواری، دوچرخه ی خود را با باربند حمل کنید. باربند دوچرخه یکی از کاربردی ترین کالاهای یک دوچرخه سوار می باشد که می توان برای حمل دوچرخه  تهیه و استفاده کرد . که معمولا برای هر خودرو از باربند مخصوص به آن استفاده می شود. یکی ازمزیت های باربند این است که  باعث می شود فضای داخل ماشین بیشتر باشد و با خیال آسوده سفر کنید.

تعمیر و نوسازی دوچرخه های قدیمی

تعمیر و نوسازی دوچرخه های قدیمی

برخی از دوچرخه سواران بنا به دلایلی ممکن است مدتی دوچرخه سواری را کنار گذاشته و مجدد تصمیم به دوچرخه سواری بگیرند و یا ممکن است برخی از افراد در منزل خود دوچرخه ی بلااستفاده ای دارند که با توجه به شرایط تصمیم می گیرند از این دوچرخه استفاده کنند و در این اوضاع هم ورزش را شروع کنند و هم با توجه به شرایط کرونایی موجود بهتر است دوچرخه را جایگزین دیگر وسایل نقلیه کنید.

دوچرخه سواری در پاییز

دوچرخه سواری در پاییز

دوچرخه‌سواری در فصل سرما ، فعالیتی نیست که نتوان در آن پیشرفت کرد بلکه شما می‌توانید در این مسیر با توجه به شرایط های مختلف به پیشرفت برسید. فصل پاییز هم یکی از زیباترین فصل هاست و دوچرخه سواری در این فصل لذت های خودش را دارد چرا که با دوچرخه سواری در خیابان ها و پیست های مختلف می توانید تغییر فصل را از نزدیک لمس کنید و از هوای پاییزی لذت ببرید. فصل پاییز خنک‌تر از تابستان است و بر خلاف زمستان هوا تمیز است و می‌توان با خیال راحت خارج از فضای بسته ورزش کرد.

لوازم چرخ دوچرخه

لوازم چرخ دوچرخه

دوچرخه از قطعات مختلفی تشکیل شده است ، که با شناخت آن لوازم، کارکردن با دوچرخه راحت تر می باشد. بعد از تنه یا فریم دوچرخه که تمامی اجزای دیگر روی آن سوار می‌شوند مهمترین عضو دوچرخه، چرخ دوچرخه می باشد که وظیفه انتقال وزن و نیرو را به زمین بر عهده دارد. دوچرخه دارای دو چرخ متصل به یک شاسی می باشد که یک چرخ در جلو و یک چرخ در عقب قرار دارد.تنه باید تا جای امکان سبک و مقاوم باشد تا بتواند به خوبی نیرو را به چرخ ها انتقال دهد.

اهمیت گلگیر دوچرخه در هوای بارانی

اهمیت گلگیر دوچرخه در هوای بارانی

در فصل سرما بیشتر دوچرخه سواران دوچرخه های خود را کنار گذاشته و ترجیح می دهند از اتومبیل خود استفاده کنند. ولی با توجه به شرایط کنونی و نیز آلودگی هوا رفت و آمد با دوچرخه فکر بهتری می باشد، دوچرخه سواری در هوای سرد و بارانی کار سختی نیست و تنها تجهیزات اضافی را به همراه دارد که در تابستان و دیگر فصل ها مورد نیاز شما نمی باشد، کافی است کمی لوازم جانبی به دوچرخه تان اضافه کنید، گرم بپوشید و محتاطانه تر برانید.

تاثیر کیفیت لباس مناسب در دوچرخه سواری

تاثیر کیفیت لباس مناسب در دوچرخه سواری

 بیشتر رشته های ورزشی برای بهتر ارائه شدن و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی لباس مخصوص خود را دارند. در دوچرخه سواری نیز علاوه بر انتخاب دوچرخه ی مناسب و استاندارد، انتخاب لباس مناسب و با کیفیت نیز یکی از فاکتورهای مهم برای موفقیت می باشد. دوچرخه سواری با استفاده از لباس و استایل معمولی نیز امکان پذیر می باشد ولی این در صورتی است که آب و هوا خوب باشد و شما قصد پیمودن مسافت طولانی را نداشته باشید، در غیر این صورت استفاده از لباس مناسب دوچرخه سواری برای مسیرهای طولانی تر و سریع تر در آب و هوایی سرد با باد ضروری می باشد.

تعداد آیتم ها در هر صفحه