بهترین اپلیکشین های دوچرخه سواری
بهترین اپلیکشین های دوچرخه سواری

بهترین اپلیکشین های دوچرخه سواری

بهترین اپلیکشین های دوچرخه سواری

بی شک یکی از مهیج ترین و پرطرفدار ترین سرگرمی ها، دوچرخه سواری است که علاوه بر تفریح، ورزشی است که باعث تقویت جسم و روح می شود. بسیاری از افراد ممکن است به این رشته به عنوان تفریح نگاه کنند، در حالی که هستند کسانی که دوچرخه سواری را چیزی بیش از یک سرگرمی قلمداد کرده و به صورت حرفه ای به آن می نگرند.

در چندین دهه ی اخیر تکنولوژی گوشی ها و گجت های هوشمند به طور بی سابق های در تمامی ابعاد زندگی بشر نفوذ کرده و این امر در انواع مشاغل، حرف هها و حتی رشتههای ورزشی نیز بی تأثیر نبوده است. چه به عنوان یک حرفه یا یک سرگرمی به این رشته می پردازید، در این مقاله قصد داریم به معرفی اپلیکیشن هایی بپردازیم که می توانند شما را در کسب تجربهای بهتر به عنوان یک دوچرخه سوار یاری رسانند.

Strava Running and Cycling GPS

نرم افزاری برای پیگیری پیاده روی و دوندگی و دوچرخه سواری شماست. اگر شما تصمیم برای کاهش وزن دارید پیاده روی و دوچرخه سواری جزو بهترین و ارزان ترین راه های موجود برای این مقصود است. پیاده روی و دوچرخه سواری اصولی و با برنامه می تواند بسیار تاثیر گذار و مفید باشد. شما به کمک این برنامه می توانید میزان پیاده روی و دوندگی و دوچرخه سواری خودتان در روزهای مختلف را داشته باشید و با مشاهده این آمار میزان تلاش خود را افزایش دهید تا کالری بیشتری را بسوزانید. این برنامه که مبتنی بر GPS بوده تمامی تاریخچه دوچرخه سواری و پیاده روی های کاربران را با هم مقایسه کرده و در کنار روزهای دیگر ذخیره می کند. استفاده کردن از این اپلیکیشن بسیار راحت بوده و کافی است برنامه را اجرا کرده و هنگام پیاده روی و دوچرخه سواری با خود همراه کنید. پس از اتمام برنامه ورزشی می توانید گوشی را در دست بگیرید و مسیر های طی شده تان را ببینید و اطلاعات مختلف و مفیدی همچون مسافت طی شده، سرعت، ارتفاع و کالری سوزانده شده را نیز دریافت کنید.

 Strava Running and Cycling GPS توسط توسعه دهنده Strava Inc برای کاربران ios و Android عرضه گردیده و تا این لحظه موفق به کسب امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 در گوگل پلی شده و بیش از 5 میلیون بار به صورت رسمی دانلود شده است.

ویژگی های Strava Running and Cycling GPS

- مشاهده نقشه های فعالیتی و مسیرهای دنبال شده توسط شما

- دریافت اطلاعات کلیدی مانند فاصله، سرعت، ارتفاع و کالری سوخته شده

- جزو 10 شرکت برتر نوآورانه جهان در تناسب اندام و فیتنس

- جمع آوری داده های ضربان قلب از سنسورهای کم انرژی بلوتوث

- مقایسه سوابق شخصی با دوستان، مردم محلی و دریافت جوانب مثبت

- وارد کردن فشار بیشتر به بدن و عضلات با ملحق شدن به چالش های ماهانه

- پیدا کردن دوستان و ایجاد انگیزه در آن ها با تحلیل علمی و ارائه نظرات سازنده

- به اشتراک گذاشتن فعالیت های خود در فیس بوک و توییتر

- به اشتراک گذاری عکس ها از طریق اینستاگرام

Bike Doctor

نرم افزاری کاربردی در جهت حفظ دوچرخه شما در شرایط ایده ال می باشد، به طوری که با نصب این نرم افزار در تلفن همراه هوشمند خود می توانید یک مکانیک و راهنمای دوچرخه کوچک را همیشه در جیب خود داشته باشید تا هر زمان که نیاز به تعمیر دوچرخه خود داشته باشید، مانند یک تعمیرکار از آن استفاده نمایید. به طوری که این برنامه 40 مورد از رایج ترین تعمیرات دوچرخه که شما ممکن است به آن احتیاج داشته باشید را با دستورالعمل های بسیار ساده و واضح برای کاربران آماده کرده است تا در صورت نیاز به راحتی از آن استفاده نمایند.

دوچرخه سواری با Ride with GPS ثبت مسیر ها GPS

اگر اهل دوچرخه سواری هستید و می خواهید مسیر های پیموده خود را ثبت کنید و به صورت زنده و همیشگی از مسیر خود مطلع شوید با پشتیبانی Ride with GPS . برای شما برنامه بسیار خوبی داریم، از پخش آهنگ و ثبت ضربان قلب و اطلاعات دستگاه های ورزشی یکی از بهترین برنامه های جی پی اس در مارکت می باشد. با استفاده از این برنامه دوچرخه سواری تان را جذاب تر و سرگم کننده تر کنید.
این برنامه از نقشه های بسیار دقیقی استفاده می کند و می تواند اطلاعات بسیار مفیدی را اعم از ارتفاع، مسافت و… به شما دهد.

 First Aid کمک های اولیه

نرم افزار آموزش کمک های اولیه یک برنامه کامل و جامع جهت آموزش سریع و مفید کمک های اولیه است. این برنامه حاوی مطالب تقریبا کامل در مورد کمک های اولیه ای است که رواج بیشتری دارد. این نرم افزار برای فراگیری بهتر کمک های اولیه از عکس و ویدئو آموزشی در قالب خود بهره می برد.

حوادث و اتفاقات ناگوار هر لحظه ممکن است سراغ ما و یا اطرافیانمان بیاید، در چنین مواقعی داشتن اطلاعات کافی و اتخاذ تدابیر موقت برای حفظ سلامتی و نجات مصدومان و مجروحان و یا کسانی که به طور ناگهانی به یک بیماری دچار می شوند حائز اهمیت است.

آنچه در این مرحله مهم است، داشتن اطلاعات اولیه کمک رسانی و راه های صحیح کمک به مجروحان و مصدومان است که متاسفانه بیشتر ما از این اطلاعات بی بهره ایم و در مواقع حادثه خود را گم می کنیم و نمی دانیم که چه کار کنیم و از این رو ممکن است جان حادثه دیده به خطر جدی بیفتد.

نظرات

ارسال نظر