تیم آباریس آوا فاتح اولین مرحله لیگ تریال
تیم آباریس آوا فاتح اولین مرحله لیگ تریال

تیم آباریس آوا فاتح اولین مرحله لیگ تریال

تیم آباریس آوا فاتح اولین مرحله لیگ تریال

مرحله اول از اولین دوره لیگ تریال کشوری با حضور پانزده تیم و پنجاه ورشکار اغاز و با قهرمانی تیم آباریس آوا و نایب قهرمانی فولاد سپاهان به پایان رسید.

 مرحله اول از اولین دوره مسابقات لیگ تریال دوچرخه سواری کشور روز های پنجشنبه و جمعه مورخ نوزدهم و بیستم تیر ماه با حضور 50 ورزشکار در غالب 15 تیم باشگاهی و استانی از ساعت 22:00 لغایت 24:00 در دو دور مقدماتی و نهایی در محل پارک ملت تهران برگزار شد.

در دور مقدماتی مسابقات : که از ساعت 22:00 و بعد از اذان مغرب آغاز شد، 35 ورشکار در کلاس 20 اینچ و12 ورزشکار در کلاس 26 اینچ با یکدیگر در چهار زون به رقابت پرداختند که در انتها 10 ورزشکار برتر کلاس بیست آقایان : مصطفی عباس زاده، مجید بهشنی، فرزین رئیسی، سید محمد علی سید حسینی،الیاس رستم نژاد، مجید خاوری، مهدی پیوندی محمد جمالی، فرید فزونی، شاهرخ یوسفی و 6 ورزشکار برتر کلاس بیست و شش اینچ: محمد رضا آزادی، امیر محمد نژاد، میلاد ناصری، مهدی بهرامی، امین صیدی، بابک صادقی موفق شدند تا به دور بعدی مسابقات راه یابند.

در دور نهایی رقابتها که از ساعت 21:30 جمعه شب آغاز شد د رمجموع شانزده ورزشکار در دوکلاس رقابت خود را آغاز نمودند. با توجه به اینکه در دور نهایی ورزشکاران هر کلاس مسیر در نظر گرفته شده را باید دو مرتبه طی می کردند ابتدا ورزشکاران کلاس 26 اینچ در محل مسابقات حاضر شدند تا در برار تماشاچیان به رقابت بپردازند.

بعد از پایان دور اول رقابت ورزشکاران کلاس بیست و شش اینچ ورزشکاران کلاس بیست اینچ رقابت خود را آغاز کردند و بعد از پایان دوراول ورزشکاران در هر دو کلاس مسیر در نظر گرفته شده را مجدادا طی نمودند.

در پایان این مسابقات و پس از دو روز رقابت سخت نتایج ذیل حاصل شد.

در کلاس بیست و شش اینچ:

1-محمد رضا آزادی از باشگاه فولاد سپاهان اصفهان

2-امیر محمد نژاد از تیم آباریس اوا

3-میلاد ناصری از تیم آباریس آوا

در کلاس بیست اینچ:

1-مصطفی عباس زاده از هیات خراسان رضوی

2-مجید بهشتی از هیات قزوین

3-فرزین رئیسی از باشگاه فولاد سپاهان اصفهان

در مجموع تیمی نیز تیم اباریس اوا موفق شد تا با کسب بیشترین امتیاز مقام اول این مرحله را به خود اختصاص دهد و تیمهای فولاد سپاهان اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کنند

1393/04/22

نظرات

ارسال نظر