قهرمانی های 2015 جی تی
قهرمانی های 2015 جی تی

قهرمانی های 2015 جی تی

قهرمانی های 2015 جی تی

1. استنسیل موفق به کسب مدال طلا در سری مسابقات ای ام در تورنتو کانادا گردید – یازدهم جولای 2015 میلادی

فلشیا استنسیل از تیم جی تی هفته گذشته (یازدهم جولای) با کسب یک پیروزی بزرگ در مسابقات پن ای ام که در تورنتو کانادا برگزار گردید مدال طلای این دوره از بازی ها را از آن خود کرد. استنسیل که هنوز نسبتاً تازه کار به حساب می آید، این مدال را در حالی از دست رقیبان قدری همچون برنده مدال طلای المپیک 2012 ماریانا پاژون و برنده سری مسابقات بین المللی آمریکا آلیس پوست ربود که با دوچرخه کربن جی تی خود از سری اسپید بی ام ایکس در یک مسابقه مهیج و نفس گیر شرکت کرده بود، آن هم از دروازه بیرونی که بسیار کار را برای او سخت تر می کرد. این پیروزی مقدمه ای خواهد بود تا فلشیا با قدرت و اعتماد به نفس دوچندان به سراغ شرکت در مسابقات جهانی یو سی آی که کمتر از دو هفته دیگر در زولدر بلژیک برگزار خواهد شد شرکت نماید.

2. برناردو در مسابقات ویپ آف کرنک ورکس اروپا به قهرمانی دست یافت (یازدهم جولای 2015 میلادی)

بمب برزیلی تیم جی تی، برناردو کروز توانست با پیروزی در مسابقات ویپ آف کرنک ورکس، یک عنوان درخشان دیگر به رزومه خودش بیافزاید. برناردو در دسته بنده دوچرخه سواران دانهیل و کوهستان بسیار خوشنام و آوازه و محجوب  است ولی وقتی روی دوچرخه فیوری جی تی خود سکو های پرش را با حرکات دیوانه وار خود به چالش می کشید چهره ای تند و خشن از خود به نمایش می گذاشت. گویی آسمان را به تسخیر خود در آورده بود. پس از کسب این عنوان و با چهره ای خندان به سبب دریافت جایزه نقدی که به نام او نوشته شده بود رفت که با پشتکاری بیشتر از عنوان قهرمانی خود در سری بعدی این مسابقات که در کانادا برگزار خواهد شد، دفاع کند.

3. تروپ سکوی دیگری را در کی استون از آن خود کرد (یازدهم جولای 2015 میلادی)

ریچل تروپ با کسب سکوی دیگری در مسابقات اندرو کی استون کولورادو، تنوانست شایستگی های خود را بار دیگر به اثبات برساند. تروپ سوار بر دوچرخه جی تی مدل فورس خود که آن را "شیطان زن" نام گذاری اش کرده است،  برای چهارم ماه آینده، مسابقات آمریکای شمالی و رقابت با بهترین اندرو سواران زن، خواهد تاخت.

4. کالیرون موفق به کسب مدال برنز مسابقات جام اروپا گردید (یازدهم جولای 2015 میلادی)

رکابزن فرانسوی تیم جی تی، کوئنتین کالیرون طی یک مسابقه مهیج و زیبا در سری مسابقات جام اروپا، سکوی سوم را به نام خود ثبت کرد. کوئنتین راه سختی را در ادامه پیش رو دارد و باید از سد قهرمان دو دوره المپیک ماریس استرومبرگ عبور نماید.
 
قهرمان 2015      قهرمان 2015

قهرمان 2015

1394/06/09

نظرات

ارسال نظر