خریددوچرخه برقی
خریددوچرخه برقی

خریددوچرخه برقی

خریددوچرخه برقی

دوچرخه سواری به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که هر روز در رفت و آمد تلف می‌کنید را به زمانی برای ورزش و ارتقاء سلامتی خود تبدیل کنید.

اگر شما علاقه مند به ورزش هستید و دوست دارید که از دوچرخه برای ارتقاء سلامتی خود و تناسب اندام استفاده کنید ولی گاهی ممکن است به دلیل خستگی یا استفاده از دوچرخه برای مدت زمان طولانی انرژی کافی برای ادامه دادن به مسیر را نداشته باشید و از طرفی اگر بخواهید از دوچرخه به عنوان وسیله ی نقلیه خود استفاده کنید و  گاهی به دلیل خستگی یا عدم تمایل به تعریق نیاز دارید تا یک نیروی الکتریکی به کمک شما بیاید، خرید دوچرخه برقی بهترین گزینه برای شماست .

اساساً هدف از ساخت دوچرخه های برقی کمک به دوچرخه سوار می باشد. وقتی محل کار یا منزل شما در جایی با ارتفاع بالا باشد یا دچار مشکلات فیزیکی مانند آرتروز، زانو و یا کمر درد می باشید دوچرخه برقی کمک بزرگی برای شما می باشد.


 هنگام رسیدن به مسیرهای سر بالایی می توانید موتور دوچرخه را روشن کنید و بدون اینکه دنده را تغییر و یا کاهش دهید، به حرکت خود ادامه دهید. دوچرخه های برقی انرژی کمی مصرف کرده و بازدهی بسیاری دارند . با حد اقل رکاب زدن می توانید به اندازه 20 وات ساعت در هر مایل انرژی داشته باشید.


خرید و استفاده از وسایل نقلیه پاک، یکی از راه کارهایی است که می‌تواند زندگی ما انسان‌ها را به سمت سالم شدن هدایت کند . بنابراین وسایل نقلیه امروزی در جهتی رو به پیشرفت هستند که با محیط زیست سازگارتر باشند. دوچرخه های برقی نیز یکی از این وسایل حمل و نقل پیشرفته است که به محیط زیست آسیب کمتری می زند. از بزرگترین مزیت های دوچرخه برقی سازگار بودن با محیط زیست است و تاثیر آن بر آلودگی هوا کاملا مشخص است .  


برای خرید دوچرخه برقی باید نکاتی را در نظر بگیرید که بعد از خرید دچار مشکل نشوید . ابتدا مدلی که انتخاب میکنید . دوچرخه برقی EZ PRO  مدل EZC7000  به دلیل طراحی بدنه دوچرخه و طوقه دوچرخه و لاستیک آن برای جاده های شهری مناسب بوده و دوچرخه شارژی EZ PRO مدل Ezm 1000 به دلیل سایز طوقه و پره هایش مناسب مسیرهای جاده ای و کوهستانی می باشد. 


هنگام خرید دوچرخه برقی باید بدانید که برای چه کاری و چه مسیری از آن می‌خواهید استفاده کنید. مسیرهای ناهموار، باد و وزنی که دوچرخه باید تحمل کند روی زود خالی شدن باتری اثر می‌گذارد. بیشتر باتری‌های دوچرخه‌های برقی تا 500 دفعه شارژ دوام می‌آورند و البته آنها را باید هر 3 سال یک‌بار تعویض کرد. باتری‌های لیتیوم-یونی، در بازار دوچرخه‌های الکتریکی، بهترین نوع باتری هستند. مهم‌تر از همه، آنها بادوام هستند و دیرتر تخلیه می‌شوند. دوچرخه برقی دی کی سیتی مدل Manhattan  دارای باتری لیتیومی است . 

نظرات

ارسال نظر