آشنایی با دوچرخه پیست
آشنایی با دوچرخه پیست

آشنایی با دوچرخه پیست

آشنایی با دوچرخه پیست

دوچرخه ی پیست همانطور که از نامش پیداست برای سرعت و مسابقه ساخته شده و بهترین جای استفاده از آن پیست مسابقات در سالن ها و ورزشگاه ها است نه خیابان های شهر؛ چون علاوه بر این که این دوچرخه ها بسیار گران قیمت هستند در مصارف شهری کاملا آسیب پذیر نیز خواهند بود.


 

دوچرخه سواری در پیست، یکی از رشته های ورزش دوچرخه سواری می باشد که بسیاری از دوچرخه سواران جاده به آن علاقه مند هستند زیرا به عبارتی می توان گفت: دوچرخه سواری در پیست، به دوچرخه سوار جاده کمک می کند تا بسیاری از مهارت های لازم برای عملکرد بهتر در مسابقات جاده را به دست آورد. مهارت هایی مانند افزایش سرعت، افزایش دور پا، کنترل بهتر دوچرخه و تنظیم ضربان قلب. اگر شما مسابقه دادن در جاده را دوست داشته باشید، از مسابقه دادن در پیست هم خوشتان خواهد آمد.


 


شرکت اسپشیالایزد درسال 1974 در آمریکا تاسیس شد. و این آغازی بود برای تحولی بزرگ در صنعت دوچرخه سازی آمریکا و سراسر جهان. ساخت دوچرخه های حرفه ای، قطعات و لوازم جانبی دوچرخه، تخصص شناخته شده اسپشیالایزد است.دوچرخه ی پیست اسپشیالایزد مدل  langster pro


فریم این دوچرخه از جنس آلومینیوم A1 Premium ساخته شده است و دارای یک طرح خاص با قاب فوق العاده سخت و متنوع می باشد که سختی و سرعت کلی را در دو سرعت افزایش دهند.

دوچرخه ی پیست اسپشیالایزد مدل  langster pro  کاملاً مناسب برای شروع دوچرخه سواری در پیست می باشد. نکته ی دیگر در رابطه با دوچرخه های پیست این است که این نوع دوچرخه ها بر اساس نیروی خود دوچرخه سوار به حرکت در می آید که نیازی به شانژمان و هرزه گرد ندارد.


دوشاخ دوچرخه langster pro از جنس فیبر کربن تخصصی FACT می باشد که استحکام و مقاومت قسمت جلویی دوچرخه را افزایش می دهد و در عین حال کار با فرمان را خیلی راحت میکند.


طبق قامه دوچرخه   langster pro برای رشته های Ominum می باشد و همچنین یکطرفه و تک طبق و 48 دنده است. 


توپی تنه این مدل از جنس کرومولی می باشد و همچنین جنس سینی خودرو عقب، استیل و تعداد دنده ها ی آن 15 عدد می باشد.


یکی دیگر از خصوصیات دوچرخه ی  langster pro، وجود طوقه و لاستیک های با کیفیت آن می باشد که برای شرکت اسپشیالایزد است و سایز آن 25x700  می باشد.


دوچرخه ی  langster pro به سرعت به تنها دوچرخه ای که برای روزهای طولانی در پیست ها یا ورزشگاه ها نیاز دارید تبدیل می شود.


شما می توانید این دوچرخه را در سایت کافه ورزش مشاهده نمایید.

نظرات

ارسال نظر