خرید ساعت هوشمند دوچرخه
خرید ساعت هوشمند دوچرخه

خرید ساعت هوشمند دوچرخه

خرید ساعت هوشمند دوچرخه

امروزه انجام فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری و یا ورزش های هوازی  بیشتر از همیشه مورد استقبال قرار گرفته است. از این رو، وجود یک ساعت ورزشی که بتواند کلیه فعالیت های بدنی تان را کنترل کند، بسیار کمک کننده خواهد بود.
 

ساعت ورزشی اصطلاحی است که ورزشکاران مبتدی و حرفه‌ای، ممکن است با آن زیاد روبرو باشند. انواع مختلفی از ساعت‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف وجود دارد و به‌همین دلیل توجه به معنای دقیق ساعت ورزشی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. ساعت ورزشی به‌عنوان یک ساعت کاربردی شناخته می‌شود که دوام بسیار بالایی داشته و معمولا با خاصیت ضدآب در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. یک ساعت ورزشی خوب باید به‌راحتی قابل خوانا باشد و تا حدودی هم خاصیت ضد ضربه در آن وجود داشته باشد. انواع ساعت هوشمند ورزشی دارای ویژگی های کاربردی هستند که آنها را از سایر ساعت های مچی جدا می کند.


در ادامه به معرفی انواع ساعت های مچی ورزشی و ویژگی های آن می پردازیم.


ساعت ورزشی پلار  بنیانگذار ساعت ورزشی و سیستم ضربان سنج بی سیم و همچنین عینک دومتز فرانسه و محصولات ورزشی Nathan  امریکا می باشد که در این بین ساعت های ورزشی آن بین ورزشکاران طرفداران خود را دارد . ساعت های ورزشی پلار انواع مختلفی دارد که در اینجا آنها را با هم مقایسه میکنیم . 


 گروه فیتنس: بیشتر برای ورزشکارانی مناسب می باشد که تمرکز ورزش‌ها‌ی داخلی باشگاهی و گاهی ورزش‌های بیرون سالن نیز انجام می‌دهند. وزن سبک و ظرافت از ویژگی‌های بارز این گروه است. این گروه ( ساعت فیتنس ) با صفحه لمسی موقع ورزش فعال می‌شوند. مدل های Unite و Ignite  شامل این گروه می باشد . 


گروه مولتی اسپرت: برای تمام ورزشکاران مناسب می باشد . از باتری و بدنه قوی‌تری برخوردار و آنالیزهای ورزشی کامل‌تری ارائه می‌کنند. مدل های M430 ،Vantage M ،GritX ،Vantage V ،Vantage V2، این گروه با دکمه حین ورزش فعال می‌شوند ، که کار کردن در این حالت نسبت به صفحه لمسی راحت‌تر می‌باشد.


بهترین ساعت های پلار که مناسب دوچرخه و دوچرخه سواری می باشد شامل موارد زیر می باشد: 


ساعت های سری Vantage بهترین عملکرد را برای شما دارند. آنها با سنسورهای شخص ثالث سازگار هستند که به احتمال زیاد می خواهید از آنها استفاده کنید. می توانید ساعت خود را با سیستم دوچرخه سواری جهانی متصل کنید تابتوانید رکورد های خود را ثبت کنید  و آمار رکورد های دیگران را ببینید. Polar Ignite  سرعت، مسافت و مسیر را ردیابی می کند ، بنابراین می تواند برای دوچرخه سواری انتخاب مناسبی باشد ، اما با سنسورهای شخص ثالث سازگار نیست.


ساعت مچى قدم شمار Ucare مدل UF410 : برخی افراد ترجیح می‌دهند گام‌شماری را داشته باشند که ظاهری متفاوت داشته باشد. از آنجایی‌ که اکثر گام‌شمارهای تولید شده مشابه مچ‌بند هستند، گام‌شمار UF410 که توسط شرکت یوکر (UCare) تولید شده است با ظاهری که مشابه ساعت است می‌تواند برای این افراد بسایر محبوب باشد UF410 دارای یک صفحه نمایش بزرگ گرد است که نور پس زمینه‌ی آن را می‌توان تنظیم کرد. گام‌شمار UF410 دارای قابلیت‌های شمارش گام، محاسبه‌ی میزان کالری سوخته شده، محاسبه‌ی میانگین سرعت، مقاومت در برابر آب تا عمق 5 متر، صفحه نمایش بزرگ، نمایش ساعت و تاریخ است.

نظرات

ارسال نظر