خرید عمده لوازم دوچرخه
خرید عمده لوازم دوچرخه

خرید عمده لوازم دوچرخه

خرید عمده لوازم دوچرخه

امروزه همه ی انسان ها مزایای تحرک و فعالیت‌های بدنی را می‌دانند. بنا بر تجربیات، افراد فعال، سالم‌تر و شاداب تراز مردم عادی زندگی می‌کنند. دوچرخه سواری یکی از ورزش‌هایی است که به آسانی می‌توان به آن دسترسی داشت و جایگزین مناسبی برای خودروهای شخصی است.


امروزه شرکت های متنوع با برندهای زیادی وجود دارند که لوازم و قطعات دوچرخه را تولید می کنند و با در نظر گرفتن کارایی دوچرخه ، قطعات مربوطه را تولید می کنند. از برند های شناخته شده ای که در حال حاضر در بازار موجود می باشد و بین دوچرخه سواران محبوبیت دارد می توان تاپیک ، کرنک برادرز، مویک و شیمانو اشاره کرد . 


تاپیک : تاپیک از سال 1991 با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگامان صنعت لوازم جانبی دوچرخه به شمار می رود. این برند تایوانی به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.


کرنک برادرز : شرکت آمریکایی کرانک برادرز در سال 2000 تاسیس شد و در زمینه لوازم جانبی دوچرخه فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت به خاطر نوآوری های خاص خود در طراحی محصولات، شهرت یافته و توانسته طرح های زیادی را در این سالها از آن خود کند.


مویک : شروع داستان مویک به سال 1889 برمی گردد اما تولید رسمی و انبوه این برند فرانسوی، در دهه 30 میلادی آغاز شد. محصولات این شرکت در زمینه قطعات و لوازم جانبی دوچرخه در سرتاسر جهان طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است.


دوچرخه سواران در صورت نیاز به قطعات برای دوچرخه ی خود اولویت خود را در خرید محصولات این برندها قرار می دهند . همینطور افرادی که فروشگاهی برای فروش لوازم دوچرخه دارند با توجه به علاقه ی دوچرخه سواران و شناخت کیفیت محصولات این برندها از این قطعات و لوازم برای فروش استفاده می کنند.  


سایت معتبر و شناخته شده کافه ورزش تنها نمایندگی فروش این محصولات در ایران می باشد و در حال حاضر این فرصت را به دوچرخه سواران و فروشگاه داران داده است تا بتوانند به صورت عمده محصولات برند معتبر و با کیفیت تاپیک را خریداری کنند.


از جمله محصولات برند معتبر تاپیک که به صورت عمده به خریداران تحویل داده می شود، تلمبه دوچرخه در انواع تلمبه ایستاده دوچرخه و تلمبه دستی دوچرخه برند تاپیک، گلگیر جلو و عقب دوچرخه که به صورت ساده و چراغدار هستند ، ترکبند عقب دوچرخه و باربندجلو دوچرخه که برای دوچرخه سواری بسیار ضروری می باشد و مورد نیاز هر دوچرخه سواری می باشد، هچنین سبد عقب چمدانی چرخدار و تاشو دوچرخه که این محصول هم علاقه مندان خاص خود را دارد . انواع زین تاپیک و خورجین های عقب دوچرخه نیز جزو محصولاتی از برند تاپیک می باشد که به صورت عمده به فروش می رود، همینطور انواع کیف روی فرمان دوچرخه که از جمله محصولات پر طرفدار برند تاپیک می باشد. 


پیشنهاد میکنیم که دوچرخه سواران با توجه به مورد نیاز بودن تک تک این محصولات به صورت گروهی این محصولات را تهیه نموده و بین خود تقسیم کنند، تا با این روش هم این فرصت را از دست ندهید و هم  از این محصولات پر طرفدار و با کیفیت استفاده کنند.

نظرات

ارسال نظر