دوچرخه سواری خانوادگی
دوچرخه سواری خانوادگی

دوچرخه سواری خانوادگی

دوچرخه سواری خانوادگی

شاید برای برخی از افراد دوچرخه سواری یک ورزش برای تناسب اندام و لاغری باشد، برای برخی از افراد نیز جنبه مسابقه ای دارد و به قهرمانی فکر میکنند! اما باید دید خانواده ها در خصوص دوچرخه سواری چه فکری میکنند!؟
 

خانواده ها هم میتوانند همانگونه که با یکدیگر با هواپیما، قطار و ماشین سفر میکنند، از دوچرخه نیز به عنوان یک وسیله سفر و تفریح استفاده کنند. در این فصل که هوا برای سفر مطلوب می باشد می توانید با استفاده از دوچرخه به گردش بروید .  اما این بُعد از سفر که از آن با عنوان گردشگری با دوچرخه نام برده می شود سختی هایی نیز به همراه خود دارد، ضمن آنکه با توجه به سرعت این وسیله نقلیه نمی توان آن را برای افرادی که زمان محدودی دارند پیشنهاد کرد. بنابراین می توان بخش جاده را با ماشین و یا هر وسیله نقلیه دیگری طی کرد و با استفاده از باربند دوچرخه و حمل دوچرخه ها به محل مورد نظر و سپس در مقصد گردشگری و در دل طبیعت چند ساعتی را به دوچرخه سواری اختصاص داد.دوچرخه سواری به همراه خانواده بسیار لذت بخش می باشد چرا که وقتی شما به همراه کودک خود دوچرخه سواری می کنید هم برای کودکتان تفریحی محسوب می شود و هم خیال پدر مادر از نظر امنیت کودکشان راحت می باشد . 


امروزه با توجه به سرگرمی هایی که از طریق تلفن همراه برای کودکان طراحی شده، شما می توانید با استفاده از دوچرخه سواری خانوادگی برای کودک خود انگیزه ورزش و تفریح به همراه دوچرخه در طبیعت را ایجاد کنید . 


البته اگر فرزند شما توانایی نشستن به تنهایی روی دوچرخه را ندارد، شما می بایست از انواع صندلی کودک دوچرخه که برای جلو یا عقب دوچرخه طراحی شده است استفاده کنید و به همراه کودک خود دوچرخه سواری کنید . 


 در صورتی که کودک شما توانایی استفاده از دوچرخه را دارد می توانید با تهیه ی دوچرخه مناسب برای فرزند خود او را در دوچرخه سواری همراهی کنید . دوچرخه های کودکان از سایز 16 تا 24 می باشد که با توجه به سن و قد کودک متفاوت است .


برند شناخته شده و معتبر فوجی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان دوچرخه طراحی کرده است که شما می توانید دوچرخه مناسب فرزند خود را از سایت کافه ورزش تهیه کنید . 


دوچرخه بچه گانه فوجی مدل kit 20 و Fazer 20 انتخاب بسیار مناسبی به عنوان یک دوچرخه کودک بوده و میتوان آنها را یک دوچرخه با کیفیت از لحاظ ساخت و استحکام بدنه دانست. ترمز های این دومدل دوچرخه  مدل V-Brake است که بهترین انتخاب برای کودکان است.


دوچرخه کوهستان فوجی نوادا 1.9 26 V-BRAKE EQP  نیز یک انتخاب مناسب برای بزرگسالان می باشد ، مشخصات این دوچرخه را نیز می توانید در همین سایت مشاهده نمایید.


شما به همراه خانواده با دوچرخه جاهایی خواهید رفت که هیچ وقت با ماشین شخصی به آنجا نخواهید رسید، با این وسیله، هیجانی را به دست خواهید آورد که حتی با هواپیما نیز انقدر هیجان را نخواهید داشت.

بادوچرخه سواری در فصل بهار  مناظری را خواهید دید که حتی با قطار آن را نخواهید دید. و با این وسیله سفری را در جاده تجربه خواهید کرد که خیلی از انسان ها آرزویشان است. با جستجو در سایت کافه ورزش و انتخاب دوچرخه ی مناسب برای خود و خانواده تان می توانید این لذت و هیجان را امتحان کنید . 

نظرات

ارسال نظر