دوچرخه زنانه فوجی محصول 2018
دوچرخه زنانه فوجی محصول 2018

دوچرخه زنانه فوجی محصول 2018

دوچرخه زنانه فوجی محصول 2018

فوجی یکی ازقدیمی ترین و با تجربه ترین برندهای ژاپنی دوچرخه درتولید محصولات دوچرخه سواری می باشد که برای اثبات ادعای خود تاکنون دوچرخه های بی نظیر و خلاقانه‌ای در انواع رشته‌ها تولید کرده است. دوچرخه‌های تولیدی این برند، سبک وزن و کارآمد، سازگار با تکنولوژی های مدرن و از نظر کیفیت، سرعت، دوام و قیمت غیر قابل رقابت هستند.


استفاده از زین های مخصوص کودکان و یا بانوان برای اسب سواری و … از دیرباز، نشان دهنده دانش نیاکان ما نسبت به اهمیت استفاده از لوازم طراحی شده بر پایه ارگونومی بدن است؛ سال هاست که شرکت های تولید دوچرخه، محصولاتی بر پایه فیزیک بدنی بانوان و با طیف شگفت انگیزی از رنگ های چشم نواز تولید می کنند.


برند فوجی به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین برندهای شناخته شده دوچرخه، با سال ها مطالعه بر روی فیزیک بدنی خانم های سر تا سر دنیا، به طراحی و تولید «دوچرخه زنانه فوجی مدل Addy» محصول 2018، در سه نسخه 1.3، 1.5 و 1.9 پرداخته است.
                                                          

هر سه نسخه دوچرخه ادی (Addy) با طراحی بدنه یکسان، قابلیت نصب ترکبند، جک و بست قمقمه را دارند. اما از نظر رنگ و برخی قطعات متفاوت هستند. ترمز به کار رفته در نسخه 1.3 Addy و 1.5 Addy این محصول دیسکی هیدرولیکی ولی در نسخه 1.9 Addy دیسکی مکانیکی است.

                                                                                   


مدل  Addy 1.9 دارای 21 دنده است که این تعداد در مدل های Addy 1.3 و 1.5 Addy به 27 دنده می رسد. کیفیت طبق عوض کن و دو شاخ در نسخه 1.3 در مقام نخست و پس از آن نسخه های 1.5 و 1.9 به ترتیب در مقام های بعدی قرار دارند.

خانم ها می توانند با وارد شدن کمترین فشار بر کمر و زانو و تسلطی بی نظیر و باور نکردنی، این محصول منحصر به فرد را در جاده های شهری، خاکی و کوهستانی برانند.

نظرات

ارسال نظر