چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز سپاهان
چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز سپاهان

چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز سپاهان

چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز سپاهان

با حمد و سپاس خداوند منان در مهرماه سال 1394 برای چهارمین سال متوالی، گروه دوچرخه سواری پرواز سپاهان موفق به برگزاری تور دوچرخه سواری ولایت عشق شد. در این تور آقایان دوچرخه سوار طی 7 روز و نیم، مسیر نجف آباد تا مشهد مقدس را رکاب میزنند.

این تور امسال نیز به مناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیر و همچنین هفته دفاع مقدس برگزار گردید.

روز پنجشنبه مورخ 2/7/94 مصادف با عید سعید قربان دوچرخه سواران پس از اقامه نماز صبح و بدرقه تنی چند از بزرگان و اعضای گروه، مسیر خود را آغاز و با عبور از شهرهای اصفهان و شاهین شهر، نماز و ناهار را در شهر میمه بودند. سپس با عبور از گردنه قرقچی ، به شهر دلیجان رسیده و شب را در آن شهر سپری نمودند.

صبح روز دوم نیز پس از اقامه نماز صبح از دلیجان حرکت و خود را به شهر مقدس قم رساندند. پس از عرض سلام  به بانوی بزرگ ایران زمین حضرت معصومه (س)  مسیر خود را تا شهرک صنعتی چرمشهر ادامه داده و نماز و ناهار را در آنجا بودند. پس از کمی استراحت باز به ادامه مسیر پرداخته و خود را به گرمسار رساندند. دوستان شب را در سرای ورزشکاران گرمسار سپری نمودند.

روز سوم با عبور ازشهر آرادان ، نماز و ناهار را در شهر سرخه سپری و بعد از ظهر خود را به شهر سمنان رساندند. در سمنان نیز اداره محترم تربیت بدنی ، میزبان رکاب زنان بود.

روز چهارم، با عبور از گردنه آهوان و برای نماز و ناهار در شهر دامغان توقف و مسیر خود را تا شهر شاهرود ادامه دادند.

روز پنجم پس از عبور از شهر میامی، ناهار را در کاروانسرای عباسی میل و برای شب خود را به شهر داورزن رساندند.

روز ششم، پس از صرف صبحانه در شهر سبزوار، خود را به نیشابور رسانده و شب را در آن شهر سپری نمودند.

روز هفتم ، که روز وصال بود، پس از عبور از گردنه بینالود، خود را به بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا رسانده و بعد از عرض سلام ، در حسینیه نجف آبادی های آن شهر اقامت گزیدند.


چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز       چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز
چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز       چهارمین تور دوچرخه سواری پرواز

تاریخ خبر: 1394/07/22

نظرات

ارسال نظر