خرید دوچرخه بچه گانه فوجی
خرید دوچرخه بچه گانه فوجی

خرید دوچرخه بچه گانه فوجی

خرید دوچرخه بچه گانه فوجی

دوچرخه سواری یکی از مورد علاقه ترین تفریحات برای کودکان می باشد، مزیت‌های زیادی برای دوچرخه سواری کودک در این سنین وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت ماهیچه‌ها، افزایش تمرکز و ورزش کم‌خطر اشاره کرد. 


تشخیص اینکه چه سایز دوچرخه ای برای کودک شما مناسب است یکی از مهمترین نکات می باشد زیرا که با انتخاب اشتباه می توانید به بدن کودک خود آسیب وارد کنید . 


چند نکته که هنگام خرید دوچرخه برای کودک خود باید بدانید به شرح زیر می باشد :   


هنگامی که کودک بر روی صندلی یا زین دوچرخه مینشیند، کف پاهای او بایستی به زمین برسد. و همچنین قسمت نشیمنگاه کودک نباید هیچ فضای خالی ای داشته باشد و نکته ی بعدی این است که دست های کودک شما باید کاملاً به ترمز دوچرخه برسد، به گونه‌ای که قادر به فشردن آن باشد و بتواند در مواقع ضروری بایستد.


دوچرخه سایز های مختلفی دارد که برای کودکان سایزهای   16 و 20 و 24 مناسب می باشد که دوچرخه‌ سایز ۲۰ برای کودکان و نوجوانان در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال مناسب است. با توجه به اینکه از کودکی، این وسیله محبوب در نظر افراد جلوه می‌کند، بهترین سن برای لذت بردن از دوچرخه همین سنین است.

امروزه فروشگاهها به صورت آنلاین دوچرخه را به فروش می رسانند، شما می توانید با توجه به قد کودک خود و این سایز ها دوچرخه ی مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید. دوچرخه سایز 20 برای کودکان با قد 113 تا 144 مناسب می باشد .


دوچرخه بچه گانه فوجی مدل kit 20 و Fazer 20 انتخاب بسیار مناسبی به عنوان یک دوچرخه کودک بوده و میتوان آنها را یک دوچرخه با کیفیت از لحاظ ساخت و استحکام بدنه دانست. ترمز های این دومدل دوچرخه  مدل V-Brake است که بهترین انتخاب برای کودکان است.

از لحاظ نرمی و راحت بودن و کارایی این دوچرخه در طول مسیر و همچنین از لحاظ رکاب زدن هم با توجه به تک سرعته بودن آن کودکان هیچ مشکلی برای تعویض دنده و سرعت در مسیر های صاف و سر بالایی و سرازیری ندارند. از لحاظ دیگر دوچرخه بدون دنده مشکلات تعمیر و نگهداری هم ندارد و باعث افزایش کارایی و ماندگاری بیشتر سیستم دنده میباشد.


طراحی منحصر به فرد این دوچرخه ها  باعث شده تا زیبای هر چه بیشتری را به مصرف کننده هدیه دهد. ترکیب رنگی صورتی و سفید در دوچرخه  kit20 و همچنین قرمز و طوسی در دوچرخه  Fazer20 که مورد علاقه کودکان است، در کنار آن گریپ های سفید و مشکی رنگ و محافظ زنجیر طرح دار باعث افزایش دو چندان زیبایی آن شده است.


در ساختار تنه دوچرخه نیز از تکنولوژی به روز برند فوجی استفاده شده است که به صورت اصولی برای فرم بدن یک کودک طراحی شده تا بیشترین بازدهی را بدون هیچ آسیبی در زانو و کمر و ... نداشته باشد. جنس تنه از کرومولی بوده که دارای استحکام قابل قبولی است.

نظرات

ارسال نظر