دوچرخه های جاده فوجی 2017
دوچرخه های جاده فوجی 2017

دوچرخه های جاده فوجی 2017

دوچرخه های جاده فوجی 2017


دیدن دوچرخه سواران جاده در برنامه های تلویزیونی که با سرعتهای بالا جاده ها را می نوردند، میتواند هوس خرید یک دوچرخه جاده قابل اتکا را به دل بیندازد.

دوچرخه های جاده کمپانی فوجی از معتبرترین ها در بازارهای جهانی هستند. دوچرخه های جاده خود انواع مختلفی نظیر جاده صاف و جاده کوهستانی دارند، که هر کدام ویژگی های مختص به خود را دارد. دوچرخه های جاده های صاف، دارای تایرهایی نازک، مقداری انحنا در فرمان و همچنین در بیشتر موارد فاقد کمک فنر هستند. اما دوچرخه های جاده های کوهستانی بنا به شرایط خاص کوهستان نیاز به داشتن کمک فنر و دنده دارند. همچنین این نوع دوچرخه ها دارای بدنه هایی مستحکم هستند تا دوچرخه سوار در حین حرکت در محیطهای پرشیب و ناهموار کوهستانی با مشکلات کمتری مواجه شود.


انقلاب سرعت با دوچرخه جاده فوجی مدل ، 2.3  Transonic با توجه به قطعات با کیفیت به کار رفته، مناسب آن دسته از دوچرخه سوارانی است که عاشق سرعت هستند و به هنگام رکاب زدن های طولانی همچنان احساس راحتی و اطمینان بر دوچرخه را خواستارند.


 فریم کربن C5 این دوچرخه که از مقاوم ترین و سبک ترین بافت های کربن در نوع خودش می باشد به بازار عرضه شده است. ست دنده بی نظیر Shimano Ultegra STI, 11-speed که بر روی این دوچرخه گذاشته شده است، بالاترین مدل در رده دنده های سبک جاده می باشد و تعداد دنده های آن 11* 2 می باشد .دوشاخ این مدل از نوع دوشا خ های کربنی FC-  440 که با کاهش وزن، بر قدرت و سرعت آن افزوده است. همچنین دوشاخ به کار رفته میتواند ضربه های وارده از سطح را تا حدی بکاهد.

 سیستم دنده، ساخت کارخانه شیمانو است. شیمانو یکی از معتبرترین شرکت ها، در زمینه طراحی و تولید قطعات دوچرخه است. این سیستم تعویض دنده از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و باعث میشود تا شما بتوانید در مسیرهای ناهموار، با خیالی آسوده دنده را عوض کنید. تعویض دنده موجب میشود تا کنترل بهتری بر روی انرژی مصرفی خود داشته باشد.

طبق عوض کن مدل Shimano Ultegra braze و شانژمان مدل Shimano Ultegra11- speed  باعث دنده مطمئن و با دقت می شوند. جنس حاشیه طوقه این دوچرخه از مخلوط استیل و کربن ساخته شده است که این امر باعث گیرایی فوق العاده لنت ها با طوقه شده و به شما اطمینان می دهد در سرعت های بالا به راحتی سرعت بگیرید یا ترمز کنید.

یکی از ویژگی های دیگر Transonic توپی تنه آن می باشد  که از نوع پرس فیت است و وزن آن با توجه به مقاومت بالا کاهش یافته است.

همچنین طوقه، زین، میله  زین ،دسته ، گریپ و کرپی Oval یک سواری راحت و فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد.
 

نظرات

ارسال نظر