دوچرخه کنندال تریل 3 محصول2017
دوچرخه کنندال تریل 3 محصول2017

دوچرخه کنندال تریل 3 محصول2017

دوچرخه کنندال تریل 3 محصول2017

از گروه ورزشی آباریس آوا در ایران جهت علاقه مندان به این رشته عرضه میکند.

دوچرخه با دو رنگ فریم نارنجی و مشکی از برند خوب آمریکایی کنندال از جنس آلومینیوم با طوقه 27.5-29

فریم (تنه) از جنس آلومینیوم 6062 و دوشاخ راک شاکس 30سیلور برای 27.5-29 با 10 سانت بازی و دارای ریموت کنترل قفل دو شاخ که جهت راحتی و دولا نشدن و دسترسی بهتر رایدرها طراحی شده است.

توپی طوقه ها از جنس آلومینیوم و بلبرینگی و 32 پره و هر کدام از پره ها با وزن 15 گرم از جنس استیل میباشد. لاستیک ها از برند خوب دبلیو تی بی امریکایی برای 27.5-29 با پهنای 2 سانت است.

پنجه رکاب معمولی و از رزین پلاستیکی انتخاب گردیده که بعدا رایدر های حرفه ای مبادرت به تعویض آن با پدال قفل شو میکنند. طبق قامه دو تایی با لول اس آر سانتور ایکس سی ام و 22/36 دندانه میباشد. توپی تنه از برند اس آر سانتور و زنجیر از شرکت کی ام سی و 10 سرعته و خودرو سانریس 11/36  میباشد. طبق عوض کن و شانژمان شیمانو دیور ، 10 سرعته و دسته دنده شیمانو دیور 10*2 میباشد. فرمان از جنس آلومینیوم با 74 سانت و 15 میل طول، با خم 9 درجه و 4 درجه شکست انتخاب گردیده است.

گریپ ها قابلیت قفل شو دارند که شما بتوانید براحتی آن را تعویض و گریپ دیگری جایگزین نمایید. یکی از دلایل شایع و قابل پیشگیری بی حسی دست ها که با نام فلج فرمان دوچرخه نیز شناخته می شود، به دلیل استفاده از گریپ نامناسب به وجود می آید.این حالت ، نتیجه فشار بیش از حد روی عصب اولنار یا میانی در محلی است که از مچ وارد دست می شود.آگاهی از این علت، شما را به یافتن راه حل هایی هدایت می کند که برای رفع فلج فرمان عملی باشد. یکی از این راه حل ها قطعا میتواند انتخاب یک گریپ مناسب و استاندارد باشد. شما می توانید با توجه به رشته ورزشی دوچرخه سواری خود، گریپ متناسب را برای دوچرخه تان انتخاب نمایید.

فرمان کرپی با طول 7 سانت، 4 میل از جنس آلومینیوم 6061، لوازم پیشانی از برند خوب اف اس آ انتخاب، ترمز هیدرولیک دیسک ام365، در چرخ جلو صفحه دیسک 180 و در چرخ عقب 160 میلی متر انتخاب و دسته ترمز از برند شیمانو ام 445 هیدرولیک دیسک میباشد. میله زین با طول 20 سانت و 2 میل و قطر 5/3 سانت از جنس آلومینیوم سبک 6061 دیده میشود.

جالب اینکه بدانید رنگ نارنجی این دوچرخه نمود خاصی در بین تمامی رنگها دارد. چه خوب بود ما ایرانیها به جای انتخاب از رنگهای تیره به رنگهای شاد رو میاوردیم که دید در شب را نیز برای رانندگان بهتر می نمود.

اگر دقت کرده باشید تمامی لوازم از شیمانو دیور انتخاب شده و این امر برای رایدرهایی که به دنبال اینکه تمامی اکسسوری از یک لول باشند، عالیست. فروش محصولات شیمانو ۵۰٪ بازار جهانی تجهیزات دوچرخه را شامل می‌شود.با سلطهٔ شیمانو بر بازار در دههٔ ۱۹۹۰ به‌سرعت منتقدان احساس کردند شیمانو با نیت انحصاری در حال تبدیل به حاکم بازار است. این نگاه بر پایهٔ این واقعیت بود که شیمانو متمایل به سرهم‌کردن همهٔ قطعات خود با یکدیگر بود. در نتیجه، هرگاه یکی از قطعات شیمانو مورد استفاده قرار می‌گرفت، باید همهٔ قطعات دوچرخه نیز محصولات شیمانو می‌بودند تا با آن قطعه سازگار باشند.

فریم سبک و لوازم خوب و رنگ شاد پیام آور این است که اگر شما یک رایدر حرفه ای هم نباشید خواه نا خواه جذب این دستگاه دوچرخه میشوید و از سواری لذت میبرید.

به امید روزی که کشور ما نیز مانند دیگر کشورها بتواند از دوچرخه بهینه لازم را داشته باشد.

نظرات

ارسال نظر