دوچرخه بچه گانه فوجی مدل Kit 20
دوچرخه بچه گانه فوجی مدل Kit 20

دوچرخه بچه گانه فوجی مدل Kit 20

دوچرخه بچه گانه فوجی مدل Kit 20

در حال حاضر دوچرخه های بچه گانه در مدل ها و اشکال گوناگونی در سطح دنیا در حال تولید است، برای کودکان یکی از بزگترین لذت های زندگیشان خرید دوچرخه و رکاب زدن با آن است پس برای حفظ سلامتی کودک والدین باید سعی کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.


دوچرخه بچه گانه فوجی مدل kit 20  انتخاب بسیار مناسبی به عنوان یک دوچرخه کودک بوده و میتوان آن را یک دوچرخه با کیفیت از لحاظ ساخت و استحکام بدنه دانست. ترمز های این دوچرخه مدل V-Brake است که بهترین انتخاب برای کودکان است. از لحاظ نرمی و راحت بودن و کارایی این دوچرخه در طول مسیر و همچنین از لحاظ رکاب زدن هم با توجه به تک سرعته بودن آن کودکان هیچ مشکلی برای تعویض دنده و سرعت در مسیر های صاف و سر بالایی و سرازیری ندارد. از لحاظ دیگر دوچرخه بدون دنده مشکلات تعمیر و نگهداری هم ندارد و باعث افزایش کارایی و ماندگاری بیشتر سیستم دنده میباشد.


طراحی منحصر به فرد این دوچرخه باعث شده تا زیبای هر چه بیشتری را به مصرف کننده هدیه دهد. ترکیب رنگی صورتی و سفید که مورد علاقه کودکان است.در کنار آن گریپ های سفید رنگ و محافظ زنجیر طرح دار باعث افزایش دو چندان زیبایی آن شده است.


در ساختار تنه دوچرخه نیز از تکنولوژی به روز برند فوجی استفاده شده است که به صورت اصولی برای فرم بدن یک کودک طراحی شده تا بیشترین بازدهی را بدون هیچ آسیبی در زانو و کمر و ... نداشته باشد. جنس تنه از کرومولی بوده که دارای استحکام قابل قبولی است.

جهت مشاهده مشخصات کامل دوچرخه بچه گانه فوجی مدل Kit 20 روی تصویر ذیل کلیک کنید.

دوچرخه بچه گانه

نظرات

ارسال نظر