دوچرخه Aggressor Expert برند جی تی
دوچرخه Aggressor Expert برند جی تی

دوچرخه Aggressor Expert برند جی تی

دوچرخه Aggressor Expert برند جی تی

لوازم دوچرخه برند جی تی نیز مانند دوچرخه هایش خوش ساخت و منحصر به فرد هستند. لوازم دوچرخه جی تی تحت لیسانس آمریکا ساخته شده و استانداردهای لازم در این زمینه را دارا هستند. برند جی تی را بیشتر با دوچرخه های BMX و لوازم آن میشناسند.


در سال های اخیر دوچرخه سواری در کوهستان و طبیعت افزایش چشم گیری یافته است زیرا علاوه بر اینکه می توان به دامان طبیعت پناه برد، نیازی به استفاده از سوخت های فسیلی ندارد و علاوه براین ها یکی از لذت بخش ترین انواع ورزش است. دوچرخه جی تی مدل اگرسور اکسپرت ” Aggressor Expert “،  بالاترین محصول در رده «Aggressor» برند جی تی با نزدیک به نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید دوچرخه است.


طراحی و کیفیت بالای قطعات این دوچرخه موجب شده تا به گزینه کاملا مناسبی برای استفاده در کوهستان و مسیرهای خاکی تبدیل شود . در طراحی تنه این دوچرخه منحصر به فرد علاوه بر استفاده از آلیاژ T6  بسیار مستحکم آلومینیوم، از تکنولوژی مثلثی (Triple Triangle) استفاده شده که مقاومت تنه را تا سه برابر افزایش می دهد  به جرات میتوان تنه این دوچرخه را از قوی ترین تنه های دوچرخه حال حاضر دنیا معرفی کرد.


از مزایای دیگر این چرخ میتوان به دوشاخ قفل شو آن اشاره کرد که رکاب زدن در سرابالایی های طولانی بسیار راحت تر میکند و اطلاف انرژی دوچرخه سوار را به حداقل میرساند این امر موجب شده تا سبک و مدل این دوچرخه را به عنوان اسپرت معرفی کرد کرد ،پس میتوان نتیجه گرفت برای کسانی که هدف رکاب زدن در کوچه و خیابان های شهر و همچنین لذت بردن از طبیعت با رکاب زدن در مسیر های کوهستانی را دارند این دوچرخه بهترین گزینه برای آن ها محسوب میشود.


استفاده از ترمز های دیسک هیدرولیک در این دوچرخه دیگر نکته مهم آن است که ترمز گیری را در مسیر های کوهستان و سرازیری های شهر خیلی خیلی نرم و راحت و مطمعن کرده است.


سایز طوقه 27.5 نیز از دیگر دلایل قرار گیری این دوچرخه در رده اسپرت به حساب می آید.طبق قامه 3 سرعته برند All Terra  با جنس آلومینیوم و دندانه 24 * 34 * 42 اجاره حرکت با هر سرعتی را به شما خواهد داد، کمک فنر قفل شو، توپی، طوقه و لاستیک از برند معتبر«All Terra »، سیستم ترمز دیسک هیدرولیک «Tektro» و سیستم دنده (شیفتر، طبق عوض کن، خودرو و شانژمان) با مکانیزم 3 به 8 از برند نام آشنای شیمانو «Shimano» هستند. این دوچرخه اسپرت قابل استفاده برای خانم ها و همچنین آقایان است.

دوچرخه کوهستان جی تی

نظرات

ارسال نظر