خرید لوازم فابریک دوچرخه
خرید لوازم فابریک دوچرخه

خرید لوازم فابریک دوچرخه

خرید لوازم فابریک دوچرخه

برند فابریک برنده جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری است. جستجو برای تکنولوژی و نوآوری های جدید برای تولید محصولات ساده و دارای طراحی خوب که کاملا متناسب با بدن و بر اساس تجربه کاربر است از خصوصیات بارز برند فابریک است.


شرکت فابریک یکی از شرکت های مطرح دنیا در طراحی و تولید زین های دوچرخه سواری است، این شرکت همواره یکی از پیشرو های این صنعت بوده و با تکنولوژی های به روز دنیا زین های بسیار با کیفیتی تولید کرده است


برای خرید زین باید به این نکته توجه کنید که از چه دوچرخه ای و برای چه رشته ای استفاده می کنید . برای افرادی که از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه یا مسابقه استفاده می کنند این مسأله بسیار مهم است، خصوصاً اگر قصد استفاده طولانی مدت را داشته باشند توجه به نوع و جنس زین دوچرخه بسیار مهم است. 

زین یکی از اجزاء مهم دوچرخه به حساب می آید ، همیشه زینی که شما احساس راحتی داشته باشید برای شما مناسب نمی باشد پس در انتخاب آن باید نهایت دقت را داشته باشید . زین ها با توجه به نوع فعالیت دوچرخه سوار و رشته مربوطه ساخته و انتخاب می شوند.


به طور کلی برند فابریک زین های تولید خودش را به 3 بخش زین دوچرخه شهری (Radius)، زین دوچرخه کوهستان (Shallow) و زین دوچرخه پیست یا جاده (Flat) تقسیم بندی کرده است.

یکی از نکات خرید زین مناسب توجه به پهنای آن می باشد که برند فاریک زین های خود را در 3 سایز 134 میلی متر، 142 میلی متر و 155 میلی متر  زین های خود را طراحی میکند، معمولا در مصارف شهری از زین های پهن تر و در دوچرخه های کورسی از زین های باریک استفاده می شود.


 

یکی از انواع مختلف زین های برند فابریک زین مدل scoop elite shallow  می باشد که به دلیل شکل و مدل خود کاربردهای بالایی دارد، که این زین ها معمولا بلند و باریک هستند و رویه (ارتفاع) کمی دارند که باعث انتقال حداکثری نیرو و کاهش اصطحکاک حین پدال زنی می شود.
 

این مدل زین قابل استفاده در سه حالت دوچرخه سواری (ROAD,  MTB , COMMUTING ) معادل ( جاده، کوهستان و شهری)  می باشد. جنس ریل آن کرومولی بوده و برای خانم ها و آقایان مناسب می باشد . همچنین رویه ای که برای این زین استفاده شده بسیار بادوام می باشد که تحت هر شرایطی قابل استفاده می باشد و به راحتی قابل شستشو می باشد.یکی دیگر از مدل های مختلف زین های فابریک زین فابریک Scoop Race Radius برنده جایزه ساختار و تکنولوژی و مناسب برای تمامی رشته های دوچرخه سواری است. این زین دارای رویه ی بسیار بادوام می باشد و سازگار در هر شرایط آب و هوایی است. این زین به صورت ریلی به وصیله پیچی متصل می شود و به آسانی قابل شستشو می باشد.

نظرات

ارسال نظر