سومین تور دوچرخه سواری پرواز
سومین تور دوچرخه سواری پرواز

سومین تور دوچرخه سواری پرواز

سومین تور دوچرخه سواری پرواز

سومین سفرگروه دوچرخه سواری پرواز با همت فروشگاه دوچرخه ملت ( جناب آقای زمانیان نماینده انحصاری شرکت آباریس آوا در نجف آباد ) و با حمایت شرکت آباریس آوا ، برگزار شد...


برخی از اعضای گروه به همراه دوچرخه سواران تور دوچرخه سواری  ولایت عشق ، صبح جمعه چهارم مهرماه 1393 با حضور در مهدیه نجف آباد و شرکت در مراسم پرفیض دعای ندبه، با بدرقه گرم و پرشور مردم نجف آباد ، حرکت خود را آغاز کردند.

در اولین روز سفر، زائران حرم مطهر رضوی با عبور از شهرهای میمه و دلیجان نماز مغرب و عشاء خود را در امامزاده عبدالله شهر قم بجا آورده و پس از طی کردن ادامه مسیر؛ شب را در شهر قم به صبح رسانیدند. روز دوم، دوچرخه سواران مسیر را ادامه داده و تا شهر گرمسار رکاب زدند. سومین روز پس از رکابزنی در طول روز، وارد شهر سمنان شدند. روز چهارم، اعضای گروه  پس از گذشتن از شهر دامغان وارد شاهرود شده و شب را در آن شهر استراحت نمودند.

اعضای گروه پس ازعبور از شهر میامی در انتهای روز پنجم به شهر داورزن رسیدند و سپس از شهر سبزوار گذشتند و به شهر نیشابور رسیدند که حاصل تلاش گروه در روز ششم بود.
روز هفتم ، روز وصال عاشقان با مولا و سروشان بود، با وجود باد شدید و خطرات زیاد جاده، رکابزنان خود را به شهر مقدس مشهد رسانده و به زیارت حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) رفتند بدین ترتیب خستگی و غبار روزهای قبل را از تن زدودند.

 
تور دوچرخه سواری پرواز      تور دوچرخه سواری پرواز

تور دوچرخه سواری پرواز      تور دوچرخه سواری پرواز


تاریخ خبر: 1393/07/23

نظرات

ارسال نظر