قلب دوم شما در راحتی و امنیت
قلب دوم شما در راحتی و امنیت

قلب دوم شما در راحتی و امنیت

قلب دوم شما در راحتی و امنیت

 
کفش های کمپانی فرانسوی و قدرتمند Mavic  که دوچرخه سواران به خوبی با کیفیت و آوازه آن آشنایی دارند توسط گروه آباریس آوا به دست شما مصرف کننده محترم می رسد.
 
 
درا دامه می خواهیم درباره یکی ا ز مدل های جدید این کمپانی به نام XAبه شما اطلاعاتی ارایه دهیم. این مدل ) البته در سال های گذشته با نام های دیگری ارائه می شد(، یکی از محبوب ترین مدل ها در Mavic است ، چرا که با آن هم می توانید لذت ثبات روی پنجه رکاب را تجربه کنید و هم بدون دغدغه در مکان هایی که نمی شود و یا نمی خواهید رکاب بزنید )مناسب برای دوچرخه سوارانی که در شهر هم از این نوع کفش ها استفاده می کنند( به راحتی به قدم زدن بپردازید، این مهم با کفه فوق العاده با دوام این مدل برای شما امکان پذیر است.
 
 
نکته قابل توجه دیگر در مورد این کفش لایه بیرونی آن که حالت ضربه گیر دارد ،است . لایه ای موسوم به Contagrip® که با کشش مناسب و دوام بسیار بالا در ضربات احتمالی وارده به خوبی از پای شما محافظت می کند. این مدل مجهز به سفت شدن هم از طریق بند و هم از طریق چسب بالای زبانه است.
 
 
بند ها به صورت یکسر بسته و از طریق گیره کششی به صورت همزمان سفت می شوند تا شما بهترین کنترل را روی میزان سفتی آن ها در سریع ترین زمان ممکن داشته باشید و در نهایت با چسب بالا، پای خود را در کفش به صورت دلخواه فیت نمائید. زبانه کفش هم مجهز به به تکنولوژی منحصر به فردی است ) بله Mavic به همه نکات دقت می کند (! این زبانه که در قالب کفش هم قرار گرفته است به خوبی پای شما را در جایگاه مناسب نگه داشته و بیشترین راحتی را در کفش برای شما به ارمغان می آورد.
 

نظرات

ارسال نظر