خرید دوچرخه شارژی
خرید دوچرخه شارژی

خرید دوچرخه شارژی

خرید دوچرخه شارژی

خرید و استفاده از وسایل نقلیه پاک، یکی از راه کارهایی است که می‌تواند زندگی ما انسان‌ها را به سمت سالم شدن هدایت کند . بنابراین وسایل نقلیه امروزی در جهتی رو به پیشرفت هستند که با محیط زیست سازگارتر باشند.

دوچرخه های برقی نیز یکی از این وسایل حمل و نقل پیشرفته است که به محیط زیست آسیب کمتری می زند. بزرگترین مزیت دوچرخه برقی که آن را با محیط زیست سازگار کرده، عدم استفاده از سوخت فسیلی به عنوان منبع سوخت در این نوع دوچرخه است و تاثیر دوچرخه برقی بر کاهش آلودگی هوا را بیشتر نمایان کرده است. 


شرکت تایوانی دی کی سیتی از سال 1987 فعالیت خود را آغاز کرد. انواع دستگاه های بدنسازی و صندلی های ماساژ تا اسکوتر، دوچرخه برقی و موتور سیکلت الکتریکی از محصولات این شرکت می باشد. این شرکت باور دارد در هر کجا شهری وجود دارد، رویای لذت بردن از زندگی و بهره مندی از سلامتی، تعادل و تناسب اندام نیز وجود دارد. بنابراین نوآوری، طراحی و تولید محصولات متنوع این شرکت نیز برپایه برآورده ساختن این رویا شکل گرفته است.


دوچرخه شارژی مدل منهتن از برند مطرح دی کی سیتی، طراح امریکایی خلاق این دوچرخه فرآیندی ایجاد نموده است، هنگامی که در حال راندن این دوچرخه می باشید و مانعی سر راه شما قرار دارد و مجبور به ترمز می شوید، بعد از آن احتیاج به شروع از نقطه صفر ندارید و با همان سرعت قبل به راندن خود ادامه می دهید.  

باطری این دوچرخه‌ها قابل حمل است و برای شارژ کردن باطری دوچرخه شارژی فقط کافی است باطری را از بدنه جدا کرده و به برق بزنید همچنین می توانید بدون جدا کردن با وصل کرن سیم آداپتور (42 وات) آن را شارژ نمایید.


یکی از جذاب ترین دوچرخه های برقی این برند مدل دوچرخه برقی تاشو  EZF1000 می باشد که بسیار جذاب و کاربردی می باشد و دارای پدال کمکی بوده و به راحتی قابل حمل و نقل است.

دارای باتری لیتیوم پلیمر بوده و همچنین صفحه نمایشگر ال سی دی جهت نمایش مقدار مصرف باتری و مسافت پیموده شده می باشد .

از دیگر خصوصیات این دوچرخه دارا بودن سیستم EZF که دارای حداکثر سرعت 25 کیلومتر بر ساعت است، شما می توانید باتری را جدا کرده و طی 3 ساعت باتری شارژ شده و از طریق یک کلید آن را روی دوچرخه نصب  کنید . این دوچرخه برقی تاشو همچنین مناسب برای اعضای کمپ ها، قایق ها و مسافران نیز می باشد. 


یکی دیگر از دوچرخه های شارژی، دوچرخه شارژی EZ PRO  مدل EZC7000 می باشد که دارای موتور الکتریکی در نقطه مقابل بوده که این موتور در سرعت مورد نظر فعال شده است.

از خصوصیات مانیتور دوچرخه شارژی این که صفحه نمایش ال سی دی بر روی فرمان تعبیه شده و با سرعت، مسافت پیموده شده و تنظیم سطح قدرت الکتریکی، دارای باتری شارژ شده برای فاصله مطلوب در سفر (در حدود 80 کیلومتر)، از طریق خروج 5-6 ساعته شارژ می شود . این دستگاه دارای چرخ دنده و سیم پیچ و همچنین 250 وات و 24 ولت می باشد.


 دوچرخه شارژی EZ PRO مدل Ezm 1000 نیز از دیگر انواع مختلف برند دی کی سیتی می باشد ، که مانند دو مدل دیگر طراحی زیبایی دارد و رنگ طوسی می باشد . سایز طوقه دوچرخه 26 می باشد و سایز فریم آن  m  است . سیستم دنده آن نیز  shimano  بوده طراحی این دوچرخه به گونه ای بوده که می توان از آن در مسیرهای جاده ای و کوهستانی نیز استفاده کرد ولی اگر شتاب بیشتر برای شما مد نظر بوده مدل EZC7000 به دلیل سایز طوقه دوچرخه و پره هایش مناسب شما می باشد.

دوچرخه برقی EZ PRO  مدل EZC7000  به دلیل طراحی بدنه دوچرخه و طوقه دوچرخه و لاستیک دوچرخه برای جاده های شهری مناسب بوده و دوچرخه شارژی EZ PRO مدل Ezm 1000 به دلیل سایز طوقه و پره هایش مناسب مسیرهای جاده ای و دوچرخه سواری کوهستان می باشد. 

نظرات

ارسال نظر