خرید لباس دوچرخه سواری بهاره
خرید لباس دوچرخه سواری بهاره

خرید لباس دوچرخه سواری بهاره

خرید لباس دوچرخه سواری بهاره

دوچرخه سواری هم مانند دیگر رشته های ورزشی لباس مخصوص به خود را دارد و بهتر است برای راحتی و همچنین لذت بردن از دوچرخه سواری از لباس مخصوص این رشته ورزشی استفاده کنید.


قبل از خرید لباس دوچرخه سواری بهتر است به این موارد هم توجه کنید که خرید لباس حرفه ای باعث می شود بدن شما از ایرودینامیک بهتری برخوردار شود و همچنین این لباسها میزان تعرق بدن شما را کنترل میکنند، از سرد و گرم شدن زیاد بدن تا حدی جلوگیری میکنند و البته مهمترین نکته این لباسها این است که بخاطر رنگ و نوشته های تبلیغاتی که دارند توجه رانندگان را جلب میکنند و از این لحاظ امنیت بیشتری برای دوچرخه سوار به ارمغان می آورند .

دوچرخه سواری ورزشی است که در آن تعرق در بدن بسیار بالاست در نتیجه بهتر است برای خرید لباس دوچرخه سواری  به جنس آن دقت کنید که در عین راحت بودن، قابلیت جذب رطوبت ناشی از تعریق بدن را داشته باشد.


ویژگی های یک پیراهن خوب برای دوچرخه سواری شامل موارد زیر است :

  • یقه ای با پایه ی بلند برای در امان ماندن گردن از نور و گرمای خورشید در تابستان
  •  داشتن زیپ برای ورود و خروج هوا در مواقعی که دمای بدن بالا می رود
  • داشتن جیب در پشت لباس و اینکه پشت پیراهن از جلوی آن بلندتر باشد تا هنگامی که خم می شوید کمرتان را بپوشاند.


مورد بعدی که بعد از جنس لباس دوچرخه سواری مهم می باشد، باید به این نکته توجه کنید که چه نوع لباسی برای چه مکانی در نظر گرفته شده است.

 به طور مثال لباس و پوششی که برای دوچرخه سواری شهر و جاده استفاده می کنید با پوشش شما هنگام دوچرخه سواری حرفه ای بسیار متفاوت است و همینطور پوشش شما در فصل سرما با فصل های دیگر فرق دارد .

لباس‌های دوچرخه‌سواری در ساده‌ترین حالت شاملِ دو بنده دوچرخه سواری یا شلوار تنگ، پیراهن دوچرخه سواری، دستکش دوچرخه سواری، جوراب و کفش دوچرخه سواری و همچنین بادگیر و پولیور می باشد که در روزهای سرد از آن استفاده می شود. در فصل بهار و تابستان که هوا گرم تر می باشد لباس هایی با آستین کوتاه مناسب تر می باشد . 


قیمت بالای لباس های برند بی حکمت نیست، از آنجایی که پوست انسان اولین لایه ایست که با لباس در ارتباط است و ممکن با استفاده کردن از لباس فیک و بی کیفیت دچار بیماری های پوستی گردد در نتیجه برای سلامت پوست در برابر تعرق زیاد بهتر است از لباس های با کیفیت استفاده کنید . 


کمپانی اسپشیالایزد به عنوان یکی از برترین تولید کننده های البسه دوچرخه سواری در دنیا چندین سال است که توسط سایت کافه ورزش به مشتریان ارائه شده و جای خود را به خوبی در میان دوچرخه سواران باز کرده است.

پیراهن دوچرخه سواری از برند مطرح اسپشیالایزد دارای تکنولوژی Slim fit و Rapid Hydro fit  که باعث سریعتر خشک شدن لباس می باشد . لباس های اسپشیالایزد در طرح ها و مدل های مختلف برای فصل های مختلف سال طراحی شده است .

لباس آستین کوتاه برند اسپشیالایزد موجود در سایت برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب می باشد. از جمله ی این لباس ها می توان به مدل های Pro Aura Device و Comp Racing و RS12 و Solid Line S.S S و Fisico و ... اشاره کرد که برای این فصل مناسب می باشد.

همچنین پیراهن دوچرخه سواری فوجی طرح آباریس در سایز بندی مدیوم و لارج بوده که این لباس نیز با توجه به قیمت مناسب آن اتنخاب خوبی برای این فصل می باشد. همچنین پیراهن دوچرخه سواری چمپیون فوجی نیز با جنس پلی استر دوچرخه سواری را برای شما لذت بخش می کند  .

شما می توانید برای خرید  لباس دوچرخه سواری مخصوص این فصل و فصل های گرم سال از سایت کافه ورزش کمک بگیرید و لباس مورد نظر را انتخاب کنید .

نظرات

ارسال نظر