لوازم دوچرخه تاپیک – بخش اول
لوازم دوچرخه تاپیک – بخش اول

لوازم دوچرخه تاپیک – بخش اول

لوازم دوچرخه تاپیک – بخش اول

بعد از انتخاب دوچرخه که مهمترین کار می باشد باید به انتخاب لوازم دوچرخه بپردازید که دوچرخه ی خود را با آن تجهیز کنید و از دوچرخه سواری لذت ببرید . برند تایوانی تاپیک به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.

برند تاپیک شامل انواع آچارهای همراه و تعمیرگاهی، تلمبه دوچرخه، کیف های مخصوص دوچرخه، چراغ های جلو و عقب دوچرخه، انواع بست ها و پایه های قمقمه، زین، نگهدارنده زمینی و هوایی، گلگیر دوچرخه، ست های پنچر گیری ، سبد های جلو و عقب چمدانی و .... می باشد که برند تاپیک در تولید آن ها پیشگام است .


از جمله ی این محصولات با کیفیت که شما می توانید آن را در سایت کافه ورزش بیابید می توان به موارد زیر اشاره کرد:


زین دوچرخه مدل Free-tx که نوع طراحی این زین دوچرخه برای تورهای مسافرتی، گردشگری و دوچرخه سواری تفریحی مناسب است. سیستم راحت سه بعدی و توزیع چگالی سه گانه این زین، فشار روی بدن دوچرخه سوار را حذف می کند. سیستم تعلیق فنری با جایجایی نرم، فشار را توزیع کرده و در دست اندازهای عمیق جاده، دوچرخه سواری دلپذیری را فراهم می کند.


ست آچار آلن تی شکل مدل TPS-SP01 دارای دسته تی شکل پلاستیکی, 6 عددی می باشد، که دارای یک سر گرد برای دسترسی و دید کافی آچار آلن: 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 میلی متر می باشد .

پایه نگهدارنده دوچرخه تاپیک مدل TW015، که از جنس آلومینیوم بوده و به راحتی بر روی دیوار نصب می شود تا بتوان دوچرخه را بر روی آن قرار داد. یکی از قابلیت های این پایه نگهدارنده، چرخش 30 درجه ای و داشتن قلاب متحرک می باشد که سبب می شود از این پایه در هر جایی از جمله منزل، نمایشگاه، گاراژ و ... استفاده کرد.


آچار قفل زنجیر Tps-SP12 مخصوص باز کردن قفل زنجیر و جنس بدنه آن فولاد مقاوم و جنس دسته پلاستیک فشرده میباشد.


آچار فولی کش مدل TPS-SP19 که جهت باز کردن طبق قامه می باشد و جنس بدنه آن فولاد سخت است .


سبد چمدانی دوچرخه مدل TB2008 چرخدار و تاشو بوده و راه حلی مناسب جهت استفاده مفیدتر از دوچرخه در هنگام گشت و گذار و خریدهای شهری می باشد. به دلیل طراحی بسیار مقاوم بدنه و چرخ ها و همچنین تعبیه دسته تلسکوپی با قابلیت تنظیم سایز، به راحتی می توان هنگام خرید در بازار جابه جا کنید.


پایه قمقمه دوچرخه مدل TMD07B که این امکان را فراهم میکند تا جا قمقمه به طرفین بچرخد. مناسب فریم های کوچکتر است که فضا برای برداشتن و گذاشتن قمقمه کم است. بست قمقمه از جنس کامپوزیت ساخته شده و بسیار محکم است.

نظرات

ارسال نظر