تجهیز دوچرخه با لوازم دوچرخه تاپیک
تجهیز دوچرخه با لوازم دوچرخه تاپیک

تجهیز دوچرخه با لوازم دوچرخه تاپیک

تجهیز دوچرخه با لوازم دوچرخه تاپیک

برند تایوانی تاپیک به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.شما بعد از خرید دوچرخه که مهمترین کار می باشد باید به انتخاب لوازمی بپردازید که دوچرخه ی خود را با آن تجهیز کنید و از دوچرخه سواری لذت ببرید .

انواع آچارهای همراه، تلمبه دوچرخه، کیف های مخصوص دوچرخه، چراغ دوچرخه و ... از محصولاتی هستند که تاپیک در توليد آن ها پیشگام است.

از جمله ی این محصولات با کیفیت که شما می توانید آن را در سایت کافه ورزش بیابید می توان به موارد زیر اشاره کرد: 


جاقمقمه دوچرخه تاپیک مدل Moduala Cage II، محصولی کاربردی و یکی از لوازم جانبی دوچرخه است که تولید شده توسط برند تاپیک می باشد. دوچرخه سواران در حین دوچرخه سواری حتما نیاز به خوردن آشامیدنی پیدا خواهند کرد در این صورت همیشه به همراه داشتن یک قمقمه دوچرخه برای آن ها ضروری است، همچنین جا قمقمه تاپیک مدل Moduala Cage Xl، از جنس پلاستیک فشرده و آلومینیوم ساخته شده که قابلیت تنظیم ارتفاع برای بطری های 1 تا 1.5 لیتر را دارد و همچنین دارای لاستیک تسمه ای برای نگهداری بهتر بطری می باشد.


تایرلور دوچرخه از نوع فلزی و برند تاپیک مدل Super Steel،که  برای جدا کردن لاستیک ها استفاده می شود که با داشتن پد پلاستیکی از خراشیده شدن طوقه دوچرخه جلوگیری و با توجه به دسته بلندی که دارد، استفاده از این وسیله را آسان تر می کند.


بست قمقمه مدل TMD078 که این امکان را فراهم میکند تا جا قمقمه به طرفین بچرخد. مناسب فریم های کوچکتر است که فضا برای برداشتن و گذاشتن قمقمه کم است. بست قمقمه از جنس کامپوزیت ساخته شده و بسیار محکم است.


زین مدل Free-tx که نوع طراحی این زین دوچرخه برای تورهای مسافرتی، گردشگری و دوچرخه سواری تفریحی مناسب است. سیستم راحت سه بعدی و توزیع چگالی سه گانه این زین، فشار روی بدن دوچرخه سوار را حذف می کند. سیستم تعلیق فنری با جایجایی نرم، فشار را توزیع کرده و در دست اندازهای عمیق جاده، دوچرخه سواری دلپذیری را فراهم می کند.


ست آچار آلن تی شکل مدل TPS-SP01  دارای دسته تی شکل پلاستیکی, ۶ عددی می باشد، که دارای یک سر گرد برای دسترسی و دید کافی آچار آلن: ۲ / ۲.۵ / ۳ / ۴ / ۵ / ۶ mmمی باشد .


آچار قفل زنجیر Tps-SP12  مخصوص باز کردن قفل زنجیر و جنس بدنه آن فولاد مقاوم و جنس دسته پلاستیک فشرده میباشد.


آچار فولی کش مدل TPS-SP19 که جهت باز کردن طبق قامه می باشد و جنس بدنه آن فولاد سخت است .


سبد چمدانی دوچرخه مدل TB2008  چرخدار و تاشو  بوده و راه حلی مناسب جهت استفاده مفیدتر از دوچرخه در هنگام گشت و گذار و خریدهای شهری می باشد. به دلیل طراحی بسیار مقاوم بدنه و چرخ ها و همچنین تعبیه دسته تلسکوپی با قابلیت تنظیم سایز، به راحتی می توان هنگام خرید در بازار جابه جا کنید.


پایه نگهدارنده دیواری دوچرخه تاپیک مدل Solo Bike Holder، که از جنس آلومینیوم بوده و به راحتی بر روی دیوار نصب می شود تا بتوان دوچرخه را بر روی آن قرار داد. یکی از قابلیت های این پایه نگهدارنده، چرخش 30 درجه ای و داشتن قلاب متحرک می باشد که سبب می شود از این پایه در هر جایی از جمله منزل، نمایشگاه، گاراژ و ... استفاده کرد.

نظرات

ارسال نظر