معرفی ابزار تولید محتوا در شبکه های اجتماعی
معرفی ابزار تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

معرفی ابزار تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

معرفی ابزار تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

همانطور که می دانید امروزه ما در عصر اینترنت زندگی میکنیم و تمام خرید و فروش ها بیشتر به صورت آنلاین انجام می شود، برای هر کالایی شما باید تولید محتوا کنید و اطلاعات آن کالا را به صورت تصویری یا ویدئویی ثبت کنید ، این بدان معنا که اگر از تولید محتوای آنلاین به خصوص محتوای تصویری صرف نظر کنیم، بدون شک مخاطبان خود را از دست خواهیم داد.


تولید محتوا نبض کسب‌ وکارهای آنلاین است. با استفاده از تولید محتواست که شما می‌توانید افراد بیشتری را با کسب‌ وکارتان آشنا کنید و در نهایت فروش‌تان را افزایش دهید. تهیه ی ویدئو و عکس برای محتوا بیشترین بازدید را دارد و بیشتر نیز به اشتراک گذاشته می شود . 


استفاده از ابزارهای درست برای تولید محتوا قدم اول است و باعث می‌شود که بتوانید بهترین محتواهای صوتی، تصویری، ویدیویی و… را تولید کنید. شما چه وب‌ سایت داشته باشید چه صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام، باز هم به محتوا برای رشد کارتان نیاز داید. با استفاده از ابزار تولید محتوا می‌توانید محتوایی را در اختیار مخاطب قرار دهید که در نهایت به فروش ختم شود.


یکی از ملزومات ضبط ویدئو و یا عکاسی برای سایت یا  اینستاگرام داشتن یک استند یا همان پایه نگهدارنده موبایل، هولدر و یا مونوپاد برای موبایل و تبلت است. برای گرفتن بهترین نتیجه بهتر است انواع پایه نگهدارنده موبایل را باهم مقایسه کنید و بهترین آنها را با توجه به نوع کارتان که ممکن است در زمینه آرایشی، بازیگری، آموزشی و ... باشد را انتخاب نمایید.


انواع هولدرهای موبایل از جمله نگهدارنده موبایل برای ماشین، نگهدارنده موبایل برای موتور، نگهدارنده موبایل برای دوچرخه، نگهدارنده موبایل برای میز کار و ... با پایه متحرک و ثابت ساخته شده اند و با کیفیت ها و وزن های مختلف در دسترس هستند. 


یکی از انواع مدل های نگهدارنده موبایل، نگهدارنده موبایل و تبلت پایه کوتاه به همراه سه پایه برند IDW می باشد که می توان از این سه پایه برای نگهداری گوشی در هنگام فیلم‌برداری و سلفی استفاده کرد، با استفاده از پایه نگهدارنده گوشی تلفن همراه می توانید گوشی را در زوایای مختلف تنظیم نمایید.


نگهدارنده گوشی روی شیشه ماشین در مدل های TC1031و TC1024 از برند تابیک می باشد، که این برند معتبر و شناخته شده در کنار سایر اقلام با کیفیت خود نگهدارنده موبایل هوشمند نیز تولید کرده که قابلیت نصب بر روی شیشه ماشین را دارد و در اکثر جهات میتواند حرکت کند تا زاویه دید های مختلف را کامل پوشش دهد. به دلیل گیره های متحرک 6 تا 9.5 سانتی متر عرض، مناسب برای هر نوع گوشی با هر سایزی می باشد . 


یکی دیگر از انواع این نگهدارنده ها نگهدارنده موبایل به همراه قلم می باشد که از قلم آن هم میتوان جهت نگهداری موبایل روی سه پایه استفاده کرد و هم می توان جهت طراحی برروی موبایل از آن استفاده نمود. 


اگر بتوانید کار با ابزارهایی که معرفی شد را یاد بگیرید، می‌توانید بهترین محتواها را تولید کنید و علاوه بر آن، درآمدزایی نیز داشته باشید.

نظرات

ارسال نظر