انواع نگهدارنده موبایل
انواع نگهدارنده موبایل

انواع نگهدارنده موبایل

انواع نگهدارنده موبایل

شبکه اجتماعی اینستاگرام که توسط کوین سیستروم و مایک کرایگر در سال 2010 راه اندازی شد و امروزه به محبوب ترین اپلیکیشن در بین جامعه ایرانی تبدیل شده است.

 اینستاگرام در ابتدا بیشتر برای به اشتراک گذاری عکس برای عکاسان بود که بتوانند آثار خود را در اینستاگرام نمایش دهند ولی با رشد امکانات این شبکه اجتماعی، کاربری عمومی تری پیدا کرد و موجب جذب کاربران زیادی شد تا جایی که امروزه کسب و کارهای زیادی از طریق اینستاگرام رشد کرده و دیگر تنهای جایی برای سرگرمی نیست. از این نظر کاربری اینستاگرام در ایران به نوعی با شبکه اجتماعی توییتر در جهان مقابسه می شود.


هم اکنون اینستاگرام با داشتن امکاناتی نظیر استوری، پست های یک دقیقه ای پی در پی و IGTV توانسته جای خود را در بین کاربران شبکه های اجتماعی پیدا کند. 


گرفتن عکس ها و ویدئوهای جذاب خانگی با امکانات نه چندان حرفه ای و تاثیرگذاری روی فالوئرهای پیج، صاحبان اکانت را به اینفلوئنسرهایی با قدرت بالا تبدیل کرده است که از مسیر گرفتن تبلیغات درآمد کسب می کنند. 
   
یکی از ملزومات ضبط ویدئو و یا عکاسی در اینستاگرام داشتن یک استند یا همان پایه نگهدارنده موبایل، هولدر و یا مونوپاد برای موبایل و تبلت است. برای گرفتن ببهترین نتیجه بهتر است انواع پایه نگهدارنده موبایل را باهم مقایسه کنید و بهترین آنها را با توجه به نوع کارتان که ممکن است در زمینه آرایشی، بازیگری، آموزشی و ... باشد را انتخاب نمایید.

انواع هولدرهای موبایل از جمله نگهدارنده موبایل برای ماشین، نگهدارنده موبایل برای موتور، نگهدارنده موبایل برای دوچرخه، نگهدارنده موبایل برای  میز کار و ... با پایه متحرک و ثابت ساخته شده اند و با کیفیت ها و وزن های مختلف در دسترس هستند. معمولا از نگهدارنده های موبایل به همراه رینگ لایت ها استفاده می شود تا ضمن ایجاد نورکافی زمینه ای مناسب برای عکاسی و فیلم برداری ایجاد شود.

جهت اطلاع از جدیدترین کالاهای سایت می توانید با اینستاگرام کافه ورزش همراه باشید.

نظرات

ارسال نظر