مزایای استفاده از نگهدارنده موبایل
مزایای استفاده از نگهدارنده موبایل

مزایای استفاده از نگهدارنده موبایل

مزایای استفاده از نگهدارنده موبایل

هرچند استفاده از موبایل برای ارسال پیام یا برقراری تماس هنگام رانندگی و دوچرخه سواری کار اشتباهی می باشد اما گاهی افراد در صورتی که مجبور باشند در هنگام دوچرخه سواری و یا رانندگی از موبایل خود استفاده می‌کنند. بنابراین برای اصلاح این وضعیت یا حفظ امنیت دوچرخه سواران از خطر تصادفات ناشی از تلفن‌های همراه، نوآوری نگهدارنده موبایل برای دوچرخه ها و خودرو ها پدید آمد.


با توجه به اینکه امروزه استفاده از مسیریاب ها برای پیدا کردن راه های آسان و بدون ترافیک بیشتر شده است و این مسیر یاب ها در تلفن همراه قابل نصب است، در این صورت برای جلوگیری از از آسیب‌های احتمالی به دلیل در دست گرفتن موبایل حین رانندگی، استفاده از هولدرهای موبایل بهترین انتخاب می‌باشد. 


 نگهدارنده ی موبایل مخصوص ماشین  به راننده کمک می کند تا تمام تمرکز و حواسش به رانندگی بوده و از دست‌های خود بیشتر برای گرفتن فرمان و رانندگی استفاده کند تا نگهداشتن گوشی . اندازه، جنس و نوع چسبندگی از ویژگی‌هایی است که کارایی هولدر را بهبود می‌بخشد.

نگهدارنده موبایل مخصوص ماشین باید قابلیت چرخش گوشی به طرفین و همچنین دارای یک رابط برای نصب راحت گوشی باشد . نگهدارنده موبایل تاپیک مدل  TC1024 از این برند معتبر و همچنین  نگهدارنده، IDW  مدل Car Mount یا همان نگهدارنده تلفن همراه در ماشین دو مدل از نگهدارنده ها می باشند که تمام این ویژگی ها را داشته و با اطمینان می توانید خریداری کنید و به دلیل گیره های متحرک 6 تا 9.5 سانتی متر عرض ، مناسب برای هر نوع گوشی با هر سایزی می باشد.

همچنین در حین دوچرخه سواری اگر بخواهید تلفن همراه شما در دسترس باشد و یا از مسیریاب استفاده کنید  نیاز به یک نگهدارنده یا هولدر موبایل دارید ، تا از خطرات احتمالی برای خودرو یا آسیب به خود گوشی جلوگیری کنید . نگهدارنده موبایل روی فرمان دوچرخه که دارای یک پایه مخصوص Q شکل است، که قابل اتصال به اشیاء مختلف از جمله فرمان دوچرخه  می باشد و قابلیت تغییر شکل به حالت های متنوع را دارد. 


در نتیجه از جمله مزایای استفاده از نگهدارنده موبایل می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

  • کاهش حواس پرتی حین دوچرخه سواری و رنندگی.
  • دسترسی شما به گوشی موبایل آسان تر و سریع تر است .
  • لذت گوش‌دادن به موسیقی.
  • موبایل شما را از هرگونه آسیب و ضربه فیزیکی محافظت میکند.

نظرات

ارسال نظر