پایه نگهدارنده دوچرخه
پایه نگهدارنده دوچرخه

پایه نگهدارنده دوچرخه

پایه نگهدارنده دوچرخه

یکی از معضلات دوچرخه سواران، نگهداری از دوچرخه ی خود در محیط های مختلف می باشد . انتخاب و خرید یک وسیله کاربردی برای پارک کردن دوچرخه و یا نگهداری دوچرخه در فضاهای کم جا و آپارتمانی که متناسب با سایز و تعداد دوچرخه ها باشد میتواند به شما کمک کند که از کمترین فضا ها بیشترین استفاده را داشته باشید.


حتی فروشگاه داران هم معمولاً برای به نمایش قرار دادن دوچرخه های خود با معظل کم جایی رو به رو هستند و اگر بخواهند همه را روی زمین قرار دهند فضا برای مشتری ها نمی ماند که از این طریق می توانند، تعداد بیشتری دوچرخه را به صورت ایستاده پارک کنید و یا به نمایش بگذارید.


برای خرید بهترین پایه دوچرخه ابتدا باید به فضایی که قرار است دوچرخه را در آنجا پارک کنید توجه داشته باشید، اگر فضای پارکینگ شما بزرگ و وسیع است و هیچ مشکلی در زمینه کمبود جا ندارید میتوانید از انواع نگهدارنده های زمینی و ایستاده استفاده نمایید اما اگر فضای شما محدود است و میخواهید در کمترین فضای ممکن جایی برای پارک کردن دوچرخه تان داشته باشید، بهتر است یک نگهدارنده دیواری کوچک و جمع و جور خریداری نمایید تا بتوانید دوچرخه خود را به آن آویزان کنید .


پایه نگهدارنده های دوچرخه معمولا در دو مدل پایه زمینی و پایه دیواری می باشد .


پایه زمینی دوچرخه برند تاپیک مدل FLASHSTAND™ MX : این مدل از جنس آلومینیوم و فولاد بوده و برای بالا بردن چرخ عقب جهت ایستاده قرار دادن دوچرخه به منظور تمیز کردن، در معرض نمایش قرار دادن ، تعمیر کردن و انبار کردن طراحی شده و همچنین نحوه ی اتصال آن به دوچرخه از طریق طبق قامه های هالوتکی می باشد و قابلیت خم شدن نیز دارد.


پایه دیواری دوچرخه برند تاپیک مدل TW015 : پایه دیواری نگهدارنده دوچرخه مدل tw015 با قابلیت چرخش به طرفین است که به منظور کمتر اشغال شدن فضا می باشد و همچنین از ویژگی های آن دارای تثبیت کننده تایر عقب می باشد که برای منزل و فروشگاه داران نیز بسیار مفید می باشد .


پایه نگهدارنده زمینی قابل حمل دوچرخه برند تاپیک مدل TW021 : جنس این پایه نگهدارنده از آلومینیوم می باشد و بسیار سبک و قابل حمل است . استفاده به عنوان جک و بالا بردن چرخ عقب و برای دوچرخه های دو کمک مناسب نیست. دارای قلاب نگهدارنده لوله پایینی دوچرخه، طراحی شده برای دوچرخه جاده با لاستیک های 700*38، قابلیت خم شدن جهت کوچک تر شدن و جا شدن در کیف ابزار، مناسب برای لوله پایینی دوچرخه با قطر کمتر از 66 میلی متر، مناسب جهت به معرض نمایش درآوردن در فروشگاه ها و تعمیر و انبار کردن دوچرخه ها می باشد .

فروشگاه اینترنتی کافه ورزش از جمله لوازم دوچرخه است که بهترین و با کیفیت ترین پایه نگهدارنده های دوچرخه را با قیمت مناسب و ارزان به صورت تکی و عمده در اختیارتان قرار خواهد داد.

نظرات

ارسال نظر