پایه قمقمه فلزی دوچرخه
پایه قمقمه فلزی دوچرخه

پایه قمقمه فلزی دوچرخه

پایه قمقمه فلزی دوچرخه

پایه قمقمه یا همان جای قمقمه جزئی از لوازم جانبی دوچرخه است که برای قرارگیری قمقمه آب بر روی بدنه دوچرخه نصب می‌شود. دوچرخه سواران حین دوچرخه سواری با توجه به تحرکی که دارند دچار تعریق شده و در نتیجه آب زیادی را از دست می‌دهند ، از این‌رو داشتن قمقمه آب برای رفع تشنگی از ضروریات هر دوچرخه سواری خواهد بود.

از آنجا که گرفتن قمقمه در حین فعالیت دوچرخه سواری بسیار مشکل است، قمقمه را می‌توان بر روی وسیله‌ای به نام پایه قمقمه دوچرخه قرار داد.


برند تاپیک از سال 1991 با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگامان صنعت لوازم دوچرخه به شمار می رود . این برند تایوانی به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است. از جمله لوازم جانبی که برند تاپیک آن را طراحی و تولید کرده است پایه قمقمه در طرح ها و شکل های متنوع می باشد .


پایه قمقمه فلزی دوچرخه برند تاپیک مدل tmd02 : پایه قمقمه ای فلزی مدل tmd02 قابل تنظیم (عمودی) برای بطری های 1 و 1.5 لیتری می باشد تا دوچرخه سواران به راحتی بتوانند بطری های 1.5 لیتری آب معدنی را با خود حمل کنند و نیاز به قمقمه نداشته باشند و در اینصورت آب بیشتری هم حمل می کنند . جنس این پایه قمقمه فلزی آلومینیوم می باشد که علاوه بر کیفیت مناسبی که دارد، بسیار سبک است.

نظرات

ارسال نظر