معرفی کوله پشتی دانشجویی اوجیو Throttle.LE
معرفی کوله پشتی دانشجویی اوجیو Throttle.LE

معرفی کوله پشتی دانشجویی اوجیو Throttle.LE

معرفی کوله پشتی دانشجویی اوجیو Throttle.LE

شرکت ogio  یک شرکت معتبر وشناخته شده ی بین المللی می باشد که از سال 1987 با تولید کوله پشتی های مختلف باکاربردهای مختلف شروع به کار کرده است.

کمپانی ogio  جزء برندهای پیشرو و نوآور در صنعت تولید کیف های ورزشی، مسافرتی و کوله پشتی های ورزشی و چمدان های مسافرتی می باشد.


محصولات این شرکت معتبر ، همگی از طراحی منحصر به فرد با ظاهری هوشمندانه برخوردار است.


کوله پشتی های اوجیو از نظر کیفیت و ساختار و دوام بی نظیراند، اگر شما به دنبال محافظت از لوازم و کالاهای خود هستید می توانید با خیال راحت از این کوله پشتی ها استفاده کنید، همچنین می توانید رفت و آمد های خود را سامان دهید یا با دوام بیشتری سفر کنید.
شرکت اوجیو کوله پشتی های مختلفی را برای کاربرد های مختلف طراحی کرده که هم از نظر ظاهر و هم از نظر اندازه با هم متفاوت اند که می توانید آنها را در بخش کوله پشتی های سایت مشاهده نمایید.


کوله پشتی ogio مدل Throttle.LE : 


این مدل کوله پشتی از نظر ظاهری بسیار زیباست و همچنین با توجه به فضای های زیادی که دارد شما میتوانید هر چیزی که نیاز دارید در آن قرار دهید. این کوله دارای 12.7 سانتی متر طول و 20.32 سانتی متر عرض و 45.72 سانتی متر ارتفاع می باشد.

کوله پشتی ogio مدل Throttle.LE بسیار بادوام و باکیفیت و مقاوم است، بنابراین میتوانید در فضایی که برای لپ تاپ تعبیه شده لپ تاپ خود را با خیال راحت قرار دهید، همچنین این مدل کوله پشتی دارای چندین محفظه کوچک برای نگهداری گوشی موبایل، پول و کارت های شناسایی می باشد. کوله پشتی ogio مدل Throttle.LE دارای یک جیب با درگاه خروجی جهت تنظیم هندزفری موبایل است که کار را برای شما راحت کرده است. 


در قسمت پشتی کوله پشتی اوجیو مدل Throttle.LE تعدادی پد بزرگ قرار دارد که با عبور دادن جریان هوا از عرق کردن کمر جلوگیری میکند، همچنین قرار دادن این پدها در پشت کوله پشتی به منزله این است که به کمر حالت ارگونومیک داده و از فشار زیاد به کمر جلوگیری کند.


بندهای کوله پشتی ورزشی به صورت پهن طراحی شده است که از فشار مضاعف به شانه های شما جلوگیری شده و حمل کوله برای شما آسان و راحت تر شود که این بندها قابل تنظیم بر روی شانه بوده است.


نکته متمایز در این مدل کوله پشتی دانشجویی، ایجاد فایل های متعدد نگهدارنده وسایل مورد نیاز هر شخص در کوله پشتی است و همچنین دارای نگهدارنده اسکیت برد با نوار نگهدارنده قابل تنظیم، که امکان فوق العاده ای برای حمل علاقمندان به این وسیله می باشد.


این کوله پشتی در نمای اصلی یک کوله است که دانشجویان می توانند از آن برای حمل لپ تاپ یا وسایل خود استفاده کنند اما در حقیقت با توجه به فضاها و ابعادی که دارد می توان از آن برای مسافرت نیز استفاده کرد.


در کل اگر برای خرید کوله پشتی به دنبال اسقامت بالا و با کیفیت هستید ، کوله پشتی ogio مدل Throttle.LE می تواند بهترین انتخاب باشد.


کوله پشتی ورزشی

نظرات

ارسال نظر