دوچرخه فوجی

شرکت فوجی از سال 1899، سال تأسیس شرکت، رهبری صنعت دوچرخه را در دست گرفت. در واقع فوجی یکی ازقدیمی ترین و با تجربه ترین برندهای دوچرخه درتولید محصولات دوچرخه سواری می باشد. این شرکت برای اثبات این ادعا تاکنون شاهکارهای بی نظیر و خلاقانه ای را طراحی کرده است.
شرکت فوجی در اصل در ژاپن تاسیس شد و در سال 1950 به انحصار امریکا در آمد.
در سال1970 همچون طوفانی درصحنه ی مسابقات بین المللی حضور یافت و امروزه نیز به پیشرفته ترین و با تجربه ترین نیروهای بین المللی ورزشی در سطح جهان، برای تحقق یک برند دوچرخه سواری جهانی پیوسته است.
با وجود این که دانش فوجی هر روزه گسترش بیشتری می یابد اما تمرکز ما در ساخت دوچرخه به همان صورت باقی مانده است. موفقیت های ما به طراحی های خلاقانه و ابتکاری و روند تحقیقات پیشرفته بستگی دارد که به ما این اجازه را می دهد تا اولین تولید کننده محصولات کاربردی مورد نیاز ورزشکاران حرفه ای تحت حمایت خود باشیم و این تکنولوژی را در اختیار سایر دوچرخه سواران نیز قرار دهیم.
سال های سال است که هر دوچرخه فوجی تا قبل از این که به دست مصرف کننده برسد، نمونه سازی، آزمایش و مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد . بدینسان امروزه فوجی قوی تر از آن است که تاکنون بوده است.
امروزه خط تولید فوجی شامل دوچرخه های جاده، کوهستان، بانوان، کودکان و شهری می باشد. در واقع هر دوچرخه سوار با فوجی می تواند کوهستان را به تسخیر خود در آورد.

بهره مندی از سال ها تجربه فوجی ژاپن که بیش از 70 سال رهبری صنعت دوچرخه را در دست داشت و استفاده از تیم های جوان و خلاق برای طراحی، تحقیق و بازاریابی که خود دوچرخه سوار نیز هستند، فوجی امروز را از نظر کیفیت، سرعت، دوام و قیمت همچنان غیر قابل رقابت نگاه داشته است.

تنها یک چیز برای اسپانسر ها و مهندسین فوجی مهم و ارزشمند می باشد و آن برقراری تعادل مناسب بین دوچرخه و بدن انسان و ترکیبی از سهولت و قدرت برای دوچرخه سواران می باشد.

ما با استفاده ازعلم بیومکانیک و مهندسین کارآمد، تمام محصولات را ازنظر مهندسی و اجرایی تضمین می کنیم.

آخرین و جدید ترین مدل های دوچرخه فوجی کاملاً با تکنولوژی مدرن سازگار و همسو می باشند.

این دوچرخه از لحاظ وزن کاملاً سبک و کارآمد می باشد، همچنین طوری طراحی شده است که هر دوچرخه سوار می تواند قدرت آن را تحت کنترل خود در بیاورد.

در فوجی، حمایت از سوارکاران حرفه ای از سال 1930 شروع شد، اما تأثیر واقعی ما از سال 1970، زمانیکه به صورت مداوم به عنوان بهترین های دوچرخه مطرح شدیم، شروع شد. مفتخر هستیم که به عنوان حامی برخی از بهترین ورزشکاران جهان بوده ایم. ورزشکارانی همچون: می جی رئوچ، مارک گورسکی، کانی پاراسکوین، کارن بلیس، کریس هورنر، کریستسن آرمسترانگ و هنک ووگلس.

و اما امروزه نیز ما با سوپر استارهایی همچون دنیس منچو، کارلوس ساستری، آنیگا لنگوارد، شلی اولدز، مارا ابوت و خوزه خوان کوبو نیز همکاری می نماییم.

جهت دیدن این محصولات به بخش دوچرخه های فوجی مراجعه نمایید.